Ja maar dan er zitten zoveel onderdelen op en na solderen van alles heb ik geen zin in, kan juist iets slopen. Als hij draait krijg je hem ook nooit in de fout. Als het echt een breuk is die zo constant bij kou optreed moet het ook bij trillen gebeuren zou je zeggen. Als dat niet zo is zal ik die niet snel kunnen vinden. Opsturen is de enige optie. En hij heeft het ook perfect gedaan het afgelopen jaar en nu ook in de kou als hij eenmaal is opgestart. Ik wacht lekker tot de zomer om weer om te gaan vliegen met de heli. Ik had de kop verbouwd en was benieuwd naar het effect dus vandaar dat hij in de kou toch even moest werken.
Ik hoopte alleen dat er meer mensen waren met het probleem dan zou het gewoon een software issue kunnen zijn en dat is niet erg.
__________________
Vliegclub : http://www.avio-eelde.nl/ | Lavi, Long Fox, Edge 540, Fly eagle jet trainer, MD530, Agusta 109, Ryan STA, Vampir, T-Rex 600 FBL, Epsilon F3J, F-86 sabre nano
|