Hej,
Ja dat klopt die zijn te koop, in ieder geval heb ik de vervangingsantennes gevonden, deze zijn 150mm lang ook heb ik begrepen dat er 400mm lange antennes te krijgen zijn. reikwijdte neemt dan met 30% af.
echter denk ik dat het mogelijk is om de ontvanger zodanig te plaatsen zodat de beide antennes aan de onderkant achter de kap langslopen naar buiten. voor de kenners; dan plaats ik de ontvanger onder de brandstoftank. dit betekent wel dat ik de gyro zodanig moet plaatsen om zonder verlengsnoer te werken,maar dat zou moeten lukken.
ik ben benieuwd of er mensen zijn die reeds ervaring hebben in het vliegen met deze combinatie en wellicht foto's willen delen. het gaat hier dus om een Vario Benzin Trainer van het laatste model (met nieuwe servovoorbouw).
Ps.Het is trouwens en prachtige bouwdoos om te assembleren, topkwaliteit erg mooi!
groeten,
Tom
|