Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door piloot Bedankt voor de site Remo.
Ik heb ook net een camera-tje besteld: Mini DV DVR Sports Video Camera Pocket SPY Car Key Cam - eBay (item 350298472532 end time Jan-27-10 08:17:29 PST)
Dit is een simpele en niet een servo gestuurde die jij besteld hebt hoor.
Ja, Sdeath en ikzelf zijn ook een eigen leertraject ingegaan geloof ik (zonder club) en ja, crashes komen ook nog wel eens voor, lol.
Dat balanceren van die bladen is inderdaad erg belangrijk, dat is ook mijn ervaring. Ik doe het overigens door ze zij aan zij te leggen op een vlakke ondergrond op een mainshaft. Die mainshaft rol ik dan langzaam vooruit en het blad dat als eerste "omklapt" is aan die kant het zwaarst. Dan plak ik dus aan de andere kant wat tape (of juist op het andere blad aan dezelfde kant afhankelijk van het gewicht van de bladen, want dat wil ik ook hetzelfde hebben).
De bladen die ik (op advies van Sdeath) in HongKong bestel zijn trouwens op de 0,2 gram nauwkeurig hetzelfde gewicht. Dat verbaasde me erg. Ze zijn waarschijnlijk ge-matched!
Hoeveel echte vlieguren heeft het jou gekost Remo, om de heli zo te kunnen controleren dat nose-in en side-in geen enkel probleem meer was? Ikzelf heb er nu 7 uur opzitten, maar kom echt niet verder dan voorzichtig side-in. Nose-in is vrijwel altijd crash. | Ja ze zijn ge-matched heb namelijk wel eens geprobeerd ze met ander paren te matchen maar die scheelde dan zo veel van elkaar dat was onmogelijk.
__________________
Futaba T8FG T-Rex 600ESP, BeastX v3, Scorpion 4025, CC ICE 100A, Gryphon 7020 HK-450TT Pro, BeastX v3, CC ICE 50A Fun-Key Bell 222 Fuselage 600size, Eurokit retracts, LED's |