Hoi jongens
Allereerst ga ik iedereen bedanken voor de reacties op de breker.Maar mijn grootste dank gaat uit naar woujaco.Ik ben naar die site gegaan en ben er bijna niet meer van af geweest.HEEEEEL veel dank hiervoor.
Hier ben ik ook te weten gekomen hoe alles er uit ziet en hoe het werkt.Maar ook een tekening met de maten en pdf bestanden.
Ik probeer zoveel mogelijk met F.T. te werken maar als een bepaald deel niet mooi of te lomp wordt dan maak ik het van kunststof bouwplaat.
En dit is zo'n deel,de hopper.Dus 1 m/m plaat gesneden en gelijmd en ik heb er 1.
Onder de hopper de schudgoot.Deze komt op 6 zware schroefveren te staan.
Onder de schudgoot komt een motor te hangen voor de aandrijving.
Net voor de breker komen in de vloer van de schudgoot sleuven.Door deze sleuven valt het gruis op een schuine goot en beland zo op de transportband.
Deze band kan voor het transport worden opgeklapt.De hoogte vanaf het werkblad tot hopper is 30 cm dus transport hoogte 1:1 3.90 meter.
De breker wordt gemaakt van tandwielen op een as.
Zo het werkblad wordt steeds voller maar,ook leuker en mooier.Jullie begrijpen wel dat alles wel F.T. blijft.Dus geen aluminium o.i.d.Wel worden de zijkanten van de transportbanden van al. gemaakt.
Mvg Opa Wil