Modelbouwforum.nl


Ga terug   Modelbouwforum.nl

Los bericht bekijken
Oud 15 maart 2010, 11:42   #161 (permalink)
Mijnheer Rob
 
Mijnheer Rob's schermafbeelding
 
Lid sinds: 14 september 2005
Locatie: Aarle-Rixtel
Leeftijd: 39
Berichten: 1.602
Standaard

Hoewel we behoorlijk afwijken van het eigenlijke onderwerp (waarbij ik achter Aldert sta, wat meer respect zou zeker geen kwaad kunnen) ook even mijn reactie.

Op een enkeling na lijkt niemand zich erg te storen aan een incidentele spellingsfout (d/t/dt enzo) maar stoort men zich vooral aan het moeilijk leesbare stukken door moedwillig gebruik van turbotaal of weigeren leestekens en hoofdletters te gebruiken.

Hierover is het forum heel duidelijk, ik zal je het omhoog scrollen besparen hier de link naar de MBF regels. Hier staat duidelijk dat het gewenst is dat je de Nederlandse taal juist gebruikt en dat turbo taal niet gewenst is. Jij bent bij registratie akkoord gegaan met deze regels (wij allemaal). Met andere woorden, je hebt een afspraak/contract met de oprichter van het forum hier, hou je daar gewoon aan. Wat mij betreft mogen er ook maatregelen getroffen worden bij moedwillig blijven negeren van de regels.



Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door rubenbosman Bekijk bericht
dus word niet direct kwaad als er een keer geen hoofdletter staat, (want die gebruik ik ook meestal niet)
en als je je niet wilt inspannen om een tekst te begrijpen doe dat dan niet, lees niet verder, en als er 1 bericht staat dat de ts beter moet typen hoeven daar geen 20 andere berichten achter waar hetzelfde staat.
want volgens mij heb je niet eens in de gaten dat je daar mensen de grond mee intrapt wat (volgens mij) niet echt de bedoeling is, en zo hebben mensen ook geen zin om met deze mooie hobby door te gaan, of bij het modelbouwforum weg te gaan wat ook erg zonde is (ook al vinden sommigen van niet)
Dit is echt jammer, waarom zou je vertikken hoofdletters te gebruiken als je weet dat de leesbaarheid hiermee omlaag gaat? Je plaatst reacties in bestaande topics die door veel mensen gelezen worden, waarbij je moedwillig (hoofdletter gebruik staat los van dyslexie) vertikt dit zo leesbaar mogelijk te maken (nogmaals, regels waarmee jij akkoord bent gegaan).

Vervolgens geef je aan dat men dan maar niet verder moet lezen (aan de lezers/schrijvers van dat topic die al voor dat jij ging reageren een discussie hadden).

Nu zijn we weer terug bij het eigenlijke onderwerp waarvoor Aldert dit draadje gestart heeft...

Jammer...
__________________
Modelvliegclub de Sticks
Mijnheer Rob is offline  
 


Statistieken
Leden: 21.802
Discussies: 104.906
Berichten: 2.196.066
We verwelkomen onze meest recente forumlid, giek2000
Recente Topics
Ga naar eerst nieuwe bericht Klappropeller maat 14x8...
21 mei 2012 10:06
door Helijunk
Ga naar eerst nieuwe bericht Blade mCPx V2 RTF met...
26 maart 2012 16:10
door basje161
Ga naar eerst nieuwe bericht Trf 416 we
16 mei 2012 23:53
door Kevin rc
Ga naar eerst nieuwe bericht uit verkoop
27 mei 2012 00:33
door martijnoss
Ga naar eerst nieuwe bericht EMCR Rozenburg,...
14 oktober 2009 09:58
door Alexzzz
Ga naar eerst nieuwe bericht Uitleg/exploded view...
9 mei 2012 12:30
door KaiWissink
Ga naar eerst nieuwe bericht Nieuwe DFC kop op...
8 februari 2012 15:18
door Sirolf
Ga naar eerst nieuwe bericht Multiplex Twister EDF Jet
7 mei 2012 23:24
door Justinb81
Ga naar eerst nieuwe bericht T Rex 700 fbl kopen?
26 mei 2012 12:26
door Heli-Uwe
Ga naar eerst nieuwe bericht Motor-regelaar?
21 mei 2012 19:58
door JPV
Showcases in database
Total ShowCases: 866
Powered by vBadvanced CMPS v3.2.0

Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 04:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Modelbouwforum.nl, 2002-2012
One of the largest message boards on the web !