Zodoende ben ik een paar dagen geleden gestart met de bouw van het toestel.
De vraag die ik me stelde hoe begin ik eraan, alles frezen met de machine en starten van een ribbenbouw of misschien een keer werken met de cnc foamcutter en een mix van de 2 maken.
Ik heb dus gekozen om voor het ruwe model te werken met de foamcutter, die al een tijdje stil stond.
Paar testjes gedaan met verschillende diktes van tempex.
Uiteindelijk toch maar opzoek gegaan naar dikke tempex en het dikste wat ik in de buurt kon vinden was 10cm, dus die heb ik dan ook maar genomen.
Als eerste ben ik gestart met het frezen van een paar vleugelribben om het profiel te bekijken en dus een 6 tal ribben gefreesd die ik later tegen de vleugelhelften kan lijmen.
Hier de machine een werkvlak van 1.2m op 0.6m met momenteel PCNC software, heb Mach 3 ook, maar nog nooit gebruikt.
Tot hoors,
Tom