Hoi Rick, stuur je mailadres maar per PB, dan krijg je ze toegestuurd als pdf. (Dat geldt voor iedereen die interesse heeft..)
Verder met het verslag, het verhaal loopt wel zo'n beetje naar het einde..

Maar ja, een vleugel voorzien van folie is dan ook andere koek dan even een sticker op een ruitje plakken. Dus langzaamaan werd het tijd om te gaan foliën. Op de site van Hobby-In staat een fijne handleiding hoe je dat kunt gaan doen. Onze ervaren bouwers wisten natuurlijk al van de hoed en de rand, maar toch.. toch zijn er altijd wel kleine hints en tips, die we nog niet wisten.
Van tevoren werd deze handleiding uitgestuurd en kwamen de deelnemers goed beslagen ten ijs.
Ikzelf heb zo’n twee jaar geleden pas zo’n folieboutje gekocht bij Chris en ik moet eerlijk bekennen, dat is 32 jaar te laat. Wat een gemak als je zo’n stukje gereedschap hebt. Het gemak dient de mens, beter hanteerbaar en lichter dan het strijkijzer van moeders. En je kunt beter in de hoekjes komen. Kortom, een aanrader voor iedereen die wel eens een lapje folie moet aanbrengen.
Met nog een huisbezoek bij Fred, die immers samen met zijn twee zoons Lowie en Chiel twee Geiers bouwde en nog een bezoekje van hem bij mij thuis, kregen we zijn vleugels hermetisch dicht in de mooie kleuren rood en groen en uiteraard het maagdelijke wit.

Voor een eerste keer valt het resultaat echt niet tegen. Sterker nog, die folie zit er supergoed op!!