Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mijnheer Rob Die discussie vliegclub/wildvliegen hebben we hier al voldoende gehad, hoop dat we niet die discussie gaan voeren. Frank moet gewoon even op weg geholpen worden en kan dan prima in "de wei" vliegen. Als ie er genoeg lol in heeft komt ie uiteindelijk vanzelf bij een club terecht. Niks tegen jullie club hoor, daar zitten zeer behulpzame vliegers!
Vandaar mijn vraag ook waar ie in Limburg woont, als dat net onder Nijmegen is, is Born wel erg ver weg  Ken wel wat vliegers in Noorden van Limburg en kom daar zelf vaak. Als het "in de buurt is" kan ie even op weg geholpen worden mocht ie er zelf niet uit komen. |
Ach ja, waar maak ik me toch druk over, met al die goed bedoelde hulp hier komt hij toch niet snel aan vliegen toe, hopenlijk crasht er niemand op de clubs doordat hij ergens net uit het zicht staat te proberen met zijn spul. Die RTF set van Multiplex zit een 35 Mhz Zebra zender bij, dus hij kan lekker de clubs storen. Vorige week bij ons 2 man de grond in door onverklaarbare redenen. Lekker dat jullie dan nog durven zeggen dat hij hier niet naar een club toe moet. Hopenlijk zijn die crashes niet veroorzaakt door iemand zoals topicstarter.