Bedankt iedereen voor de complimenten en de aanmoedigingen

.
Nu wordt het tijd om de update te behandelen die ik eerder aankondigde:
De berghouten op de romp zijn geplaatst, ze moeten alleen nog wat deukjes en dergelijke hebben. Dat is wat realistischer als ik de romp ga verweren, anders komt de roest en dergelijke ook maar uit het niets.
Tevens zijn op de bovenstaande fotos de patrijspoorten te zien, bij het echte schip liggen deze een goeie 30 cm binnen het schip(voorste patrijzen bijna een meter).
Alleen dan zou allerlei gaten moeten boren in mijn zojuist waterdicht verklaarde romp, dus dan maar op deze manier. Het zijn stukjes plastic buis die afgesneden zijn, vervolgens is het opgeschuurd zodat het nog ongeveer 3 tiende mm uitstak.
Het stuk waar ik wel over geschreven had maar ik nog maar net aan begonnen was is de verschansing. Het moeilijkste gedeelte is die op het voorschip. Vanwege de krommingen en het dichte ''net'' van spanten die het hele gebeuren verstevigen moeten.
Een begin:
Op deze foto is te zien wat er allemaal nog moet gaan gebeuren. Dit wordt een behoorlijke (priegel) klus.
Tot de volgende update,
Gr robin