Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door staafken Als je echt wil heli vliegen koop een FP van +- 100€, ideale dingen om echt te vleigen. Je kan alle richtingen uit , stijgen en dalen EN die dingen zijn goed crash bestendig. E-sky lama , Walkera HM004,... zijn toffe dingen voor een goede prijs. Wat jij aanduidt is speelgoed en niets waard wil je ooit een echt vlieggevoel krijgen, lees btw de sticky ook es |
Dit is al eens vaker uitgesproken..
Wat doe je als je een auto gaat kopen...
- Prijs
- Wat wil ik er mee.
- model.
- Benzine / diesel / gas.
- Budget voor onderhoud ed.
Een soort gelijk lijsje kun je ook voor de heli keuze opstellen.
- Prijs.
Kan niet op je bank rekening kijken.
- Wat wil ik er mee.
Echt vliegen CP, fladeren FP, klooien Coaxiaal
- model.
Hangt van boven staande keuze af.
- Electro / brandstof
- Budget voor onderhoud en crashes.
Laat je kop niet gek maken door allerlei goed bedoelde advisen... Maar als je echt wilt gaan vliegen en je hebt doorzettings vermogen dan is de keuze snel gemaakt.
Dan neem je een CP heli... goed vliegende modellen.
- Esky HBK II, RTF 160E.
- KDS... 300E
4RC (For Radio Control)
De FP heli's gaan al snel vervelen en bieden op den duur geen uitdaging meer, komt bij dat de FP minder geschikt zijn om buiten te vliegen.
De Coaxiale helis..zijn leuke speeltjes voor binnen en zet de ilusie uit je hoofd dat je met een coaxiale leert vliegen.
Koop een goede flight simulator met daarbij horende bediening-conslole kost al snel 150E
Ik wil je niet ontmoedigen maar om te beginnen moet je wat investeren.
Suc6 met het maken van je keuze..
Frans...W