Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Echelon Misschien omdat veel mensen hun LRP motor of Regelaar willen gebruiken...  |
En dus je het weer voor de stock onnodig duur en technologisch moeilijk gaat maken. Stel dat je dit voor 100 euro weet los te peuteren, dan ga je je toch niet meer druk maken als je toch al een verplichte motor van 60-70 euro (??) moet afnemen? Zeker als er ook nog eens een handige stekkerverbinding op zit die het demonteren van de motor voor inname erg makkelijk maakt.
Juist de incompatibiliteit met sensored systemen heeft zo zijn charmes, geeft aan dat je niet kan "rotzooien", een niet-programmeerbare regelaar verkleint die optie ook nog eens een keer.
En ik denk dat als het verhaal klopt dat deze 10 turns als een 7 turns presteerd er ook weer een beetje winst uit te halen is.
Maar ja, ik rij alleen op de club een beetje electro en kan niets zeggen voor een NK rijder....