Omdat die nog niet bestond als algemeen informatie topic en de GT14 een nieuwe klasse voor de M-Auto Wintercompetitie 2008/2009 wordt, maar even aangemaakt.
Op dit moment is de Almost Ready to Run (ARR) versie van de Graupner Carisma GT14 Pro, waarbij standaard de Inline 380 brushless motor en Genius 30R regelaar geleverd wordt, nog niet op voorraad is, is Graupner begonnen met het uitleveren als samengesteld pakket. Dus je krijgt een GT14 Pro Kit, die al helemaal gebouwd is

, en los bijgeleverd de Inline 380 en Genius 30R. Het ziet er allemaal heel netjes uit met een koolstofvezel chassis, verstelbare aluminium schokbrekertjes, CVD's, instelbare camber, kogeldiffs, slipper clutch etc. De regelaar wordt geleverd inclusief programmeerkaartje wat een hoop gehannes scheelt ten opzicht van de SX-serie regelaars en ook geen programmering via een seriële kabel vereist (zoals de "grotere" Genius regelaars).
Even wat eerste plaatjes...
Nieuw in doos, met los daarbij de motor, regelaar en een handje vol IB1600 NiMH cellen.
Alles uitgepakt. Chassis compleet gemonteerd, body posts al ingekort en Mazda 6 body helemaal al uitgesneden.
Achterwielophanging en spur gear.
Voorwielophanging.
Programmeerkaartje voor de Genius 30R.
Achteraanzicht.
Voorkant met de CVD's (achter ook natuurlijk

).
Bodemaanzicht achter. De toe-in voor de achterkant wordt aangepast d.m.v. andere brugjes.
En de voorkant. Standaard geleverd met 35 shore foam banden.
Dat wordt dus knutselen en afstellen de komende dagen. Dit weekend maar even lekker inrijden.