![]() |
| | #2 (permalink) |
| Lid sinds: 15 maart 2006 Locatie: Hengelo (o) Leeftijd: 56
Berichten: 214
|
En waarom zou een lichtgewicht geschakelde voeding niet gestabiliseerd zijn? Kan goed hoor, een accu zit niet zo met rimpelspanning
__________________ Groeten, Frank Nil volentibus arduum - In Aanbouw: Loyal Mediator (Slipway) |
| | |
| | #3 (permalink) |
| Vriend van modelbouwforum.nl Lid sinds: 27 augustus 2002 Locatie: Woerden Leeftijd: 56
Berichten: 6.982
|
Een accu mag dan niet veel geven om de restanten van de schakelpulsen die op de voeding kunnen zitten maar er zijn laders die om de ene of andere reden toch problemen hebben met een schakelende voeding. Of dat ook voor deze lader geldt weet ik niet je zal het moeten proberen. Het kan dus gebeuren dat het niet goed werkt.
__________________ Groeten, Ernst Grundmann |
| | |
| | #4 (permalink) |
| Lid sinds: 24 februari 2004 Locatie: Zevenhuizen, Groningen
Berichten: 499
|
De Graupner Switching Power Supply 20Amp bij ROAL is een hele goede voeding voor een mooie prijs, 55 euro. 20 amp is ruim voldoende, je kan er zelfs meerdere laders of andere apparatuur op aansluiten.
__________________ Xray T2 009 - GM Genius 120 - Futaba 9550 low profile - more to come |
| | |
| | #5 (permalink) |
| Lid sinds: 2 mei 2004 Locatie: Haps Leeftijd: 29
Berichten: 2.638
|
Of je pakt een oude AT of ATX computervoeding en je spendeert een paar euro aan een weerstandje en een paar chassisdelen en klaar ben je weer.... Werkt perfect en heb je ook een zware voeding... Overigens alleen voor de handige mensen onder ons Op dit forum is er genoeg over geschreven!! Cheers, Rich
__________________ Proud member of Team QuickUK, Team Duralite & Sponsored by Logictech, V-blades & 4rc.nl |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |