Modelbouwforum.nl


Ga terug   Modelbouwforum.nl > Modelvliegtuigen > Algemeen modelvliegen

Discussie gesloten
 
Discussietools Weergave
Oud 4 februari 2012, 10:56   #1 (permalink)
Banned
 
Lid sinds: 5 augustus 2006
Locatie: Oss
Leeftijd: 59
Berichten: 14.073
Standaard Plotterwelt trekt zich actief terug van het forum

Ik heb het besluit genomen geen draadjes meer te openen en niet meer te reageren in draadjes.

De laatste tijd is het klimaat op het forum zo dermate negatief geworden dat ik besloten heb hier geen vrije tijd meer in te steken.

Ik wil hier ook geen woord verder over zeggen, die mensen die hier mee te maken hebben weten het zelf wel .

Mensen die mij zoeken of vragen hebben over mijn producten weten me wel te vinden via Google of het sociale medium .

Bouw verslagen en tips komen op mijn website te staan binnenkort.

Mvg Johan

Felix Vlieger Expres
plotterwelt is offline  
Oud 4 februari 2012, 11:12   #2 (permalink)
 
Jonkje's schermafbeelding
 
Lid sinds: 29 juni 2009
Locatie: Heerenveen
Leeftijd: 28
Berichten: 1.674
Standaard

Jaa.. het gaat erg lekker op dit forum de laatste tijd...
__________________
Robbe Schluter 7.5cc Hughes 500E (1992). Robbe Schluter 8.5 cc Schweizer 300C. Schluter Hegi Cobra (1972)!
Jonkje is nu online  
Oud 4 februari 2012, 11:21   #3 (permalink)
 
Sleurhutje's schermafbeelding
 
Lid sinds: 2 juni 2006
Locatie: Beverwijk Roepnaam: Jeroen
Leeftijd: 42
Berichten: 22.186
Weblogartikelen: 2
Standaard

Jammer Johan. Jij bent toch zeker iemand die veel waarde toevoegt aan het forum. Maar je besluit is begrijpelijk.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jonkje Bekijk bericht
Jaa.. het gaat erg lekker op dit forum de laatste tijd...
Ach, het is niet alleen dit forum. Het lijkt eerder een maatschappelijk probleem/verschijnsel.
__________________
Ik discussieer niet, ik probeer je uit te leggen waarom ik gelijk heb.
Sleurhutje is offline  
Oud 4 februari 2012, 11:22   #4 (permalink)
xyz
 
xyz's schermafbeelding
 
Lid sinds: 2 december 2007
Locatie: Eindhoven
Leeftijd: 41
Berichten: 1.266
Standaard

Jammer Johan, naar mijn mening was je een aanwinst voor dit forum, en zonder jou bijdragen zal het weer een stuk rustiger worden. Dit is een tendens die ik al een hele tijd zie.

Johan, ik gebruik de negeerlijst voor voor die personen die zich niet kunnen gedragen. Ik zal ook best op negeerlijsten staan van personen hier en dat
is iedereen zijn goed recht. Zo is er laatst iemand die jou onterecht bejegende, en dan ook nog niet de moed hebben om een excuses aan te bieden, bij mij op de negererlijst gekomen.

nog een keer jammer,

Bart,
__________________
MVSB , PilotRC Sbach 107" Electro , EF Extra 88" Electro, Flyfly MIG 29 (3 kW) met 2D trust vectoring.
xyz is offline  
Oud 4 februari 2012, 11:27   #5 (permalink)
 
PHTB's schermafbeelding
 
Lid sinds: 11 november 2008
Locatie: Nijmegen
Berichten: 41
Weblogartikelen: 2
Standaard

Jammer dat het zo moest lopen. Jij gaf altijd antwoord op vragen van medevliegers en dat je nu besloten hebt ermee te stoppen is een groot gemis.
Dat je hiertoe besloten hebt wil zeggen, dat je je beslissing niet zomaar hebt genomen en dat daar gegronde redenen voor zijn.
Johan bedankt.
PHTB is offline  
Oud 4 februari 2012, 11:29   #6 (permalink)
Moderatorteam
 
brutus's schermafbeelding
 
Lid sinds: 18 november 2008
Locatie: Oldeberkoop
Leeftijd: 44
Berichten: 4.240
Standaard

Waarom zijn het altijd de mensen met normaal gezond verstand die weggaan?

Jammer Johan, maar respect voor je beslissing.

Groet, Bert
__________________
Funfactor: ____aantal bladen___ _
...............hoeveelheid electronica
Benieuwd naar de regels op ons mooie forum? Modelbouwforum.nl - >> Regels & voorwaarden <<
brutus is nu online  
Oud 4 februari 2012, 11:31   #7 (permalink)
 
hmeijdam's schermafbeelding
 
Lid sinds: 29 januari 2010
Locatie: Barneveld
Leeftijd: 51
Berichten: 342
Standaard

Hallo Johan,
Bedankt voor je bijdragen hier op het forum. Ik heb zeker het een en ander van je opgestoken. Dat je daar als dank af en toe bagger voor over je heen krijgt gestort is natuurlijk niet leuk.
Als mijn opa iets soortgelijks overkwam zei hij altijd over de persoon in kwestie: "wel..hij blijft zoals hij is en dat is voldoende straf voor hem".
Bedankt,
Hans
__________________
Lipsmackin' Thirstquenchin' Acetastin' Motivatin' Goodbuzzin' Cooltalkin' Highwalkin' Fastlivin' Evergivin' Coolfizzin'....Methanol
hmeijdam is offline  
Oud 4 februari 2012, 11:40   #8 (permalink)
xyz
 
xyz's schermafbeelding
 
Lid sinds: 2 december 2007
Locatie: Eindhoven
Leeftijd: 41
Berichten: 1.266
Standaard

> wel..hij blijft zoals hij is en dat is voldoende straf voor hem

__________________
MVSB , PilotRC Sbach 107" Electro , EF Extra 88" Electro, Flyfly MIG 29 (3 kW) met 2D trust vectoring.
xyz is offline  
Oud 4 februari 2012, 12:19   #9 (permalink)
 
Corrien's schermafbeelding
 
Lid sinds: 28 oktober 2003
Locatie: Maasland
Leeftijd: 65
Berichten: 8.424
Standaard

Johan, denk er s.v.p. nog eens over na. Je behoort hier op het forum tot het meubilair en daarvan is m.i. al te veel verdwenen.

Het modelbouwpubliek is nu eenmaal aan het veranderen en daarvan vind je de weerslag op dit forum. De oude rotten in deze hobby worden vanzelfsprekend chagrijnig van de zelfbenoemde deskundigen, die met hun eerste model bezig zijn en meteen alles beter weten, maar er zijn natuurlijk ook nog genoeg serieuze modelbouwers. Waar moeten deze ervaringen en goede adviezen op gaan doen als modelbouwers zoals jij hier niet meer meedoen?
__________________
Jan
Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd.
Corrien is nu online  
Oud 4 februari 2012, 12:28   #10 (permalink)
 
Lid sinds: 26 oktober 2010
Locatie: Maastricht
Leeftijd: 47
Berichten: 47
Standaard

Johan,

Ik ben het helemaal eens met Corrien en xyz. Ik heb genoten en veel geleerd van jouw bijdragen aan het forum in de vorm van tips aan de mensen die een vraag posten, maar ook aan jouw uitgebreide bouwverslagen.

ik hoop dat je er nog een keer over nadenkt, en je misschien een beetje aanpast aan de mentaliteit van deze tijd. Je hebt meestal snel door of mensen serieus met je bezig zijn, of alleen de zaak op het spits willen drijven. Pas daar je energie op aan. Zelf lees en respecteer ik graag andermans mening, maar vorm de mijne aan de hand van hetgeen ik lees. Ook zal een ieder op een slechte dag, of na het zoveelste draadje waarin hetzelfde gevraagd wordt zonder dat men leest wat al beschikbaar is, wel eens wat anders reageren als gewoonlijk.

Kortom, ga svp door, en negeer de mensen die je onjuist bejegenen. We doen het voor de hobby, en proberen het leuk te houden. Dat kan door jezelf te beschermen in de vorm van stoppen, of selectief worden. Ik hoop dat je kiest voor het laatste.

Groeten
Peter
pierreke is offline  
Oud 4 februari 2012, 12:31   #11 (permalink)
 
danny.act's schermafbeelding
 
Lid sinds: 28 juni 2007
Locatie: Putte (B)
Leeftijd: 50
Berichten: 393
Standaard

Volledig eens met Jan (Corrien)!
Kom op Johan, de negativisten en zelfbenoemde allesweters zijn gewoonlijk weer even snel verdwenen als dat ze zijn gekomen op forums.
__________________
Futaba T10CG 2,4Ghz, Spektrum DX8, Futaba T7C 2,4Ghz.
danny.act is offline  
Oud 4 februari 2012, 12:34   #12 (permalink)
 
Micropuller's schermafbeelding
 
Lid sinds: 1 juli 2004
Berichten: 3.323
Standaard

Wat mij betreft is de echte modelbouwhobby ergens begin jaren 90 voorgoed veranderd.
De introductie van al het (A)RTF en (A)RTR spul heeft ervoor gezorgd dat het gros van de "modelbouwers" zich tegenwoordig beter "modelkopers" en "modelbestuurders" kan noemen.
Tel daar de onkunde (of onwil) nog bij om ook maar te proberen zelf iets uit te zoeken / op te lossen en je hebt een belangrijke oorzaak gevonden van de problemen die zich hier steeds vaker voordoen.
Micropuller is offline  
Oud 4 februari 2012, 12:40   #13 (permalink)
Vriend van modelbouwforum.nl
 
schilper's schermafbeelding
 
Lid sinds: 26 juni 2008
Locatie: Zeeland
Leeftijd: 64
Berichten: 417
Standaard

Heel erg jammer Johan ik zal je bijdrage aan dit forum missen.
__________________
Gr. Harold
schilper is nu online  
Oud 4 februari 2012, 12:44   #14 (permalink)
 
Knaller's schermafbeelding
 
Lid sinds: 3 februari 2011
Locatie: Beverwijk
Leeftijd: 36
Berichten: 5.268
Standaard

Heel jammer Johan maar wel heel begrijpelijk inderdaad. De misselijk makende arrogantie/ kapsones van mensen hier op het forum irriteert ook mij wel eens.
__________________
I don't have a short temper, i just have a quick reaction to bullshit.
Knaller is nu online  
Oud 4 februari 2012, 12:46   #15 (permalink)
 
vinnygogo's schermafbeelding
 
Lid sinds: 11 juni 2006
Locatie: bilthoven
Leeftijd: 18
Berichten: 2.545
Standaard

jammer johan, je bent een zeer waardevolle toevoeging aan het forum!!
__________________
rijden: tt zk2 brushless-lipo, varen: depron airboat, t2m seacret vliegen: axn floater jet, extra 330 shocky, multiplex magister, extra 330 55", mini quadje, mx-12, lama v4!
vinnygogo is offline  
Ga terug   Modelbouwforum.nl > Modelvliegtuigen > Algemeen modelvliegen
Discussie gesloten

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Aan
Trackbacks are Uit
Pingbacks are Uit
Refbacks are Uit



Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 01:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
Vendor Tools vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.
(c) Modelbouwforum.nl, 2002-2012
One of the largest message boards on the web !