Ontvanger Micro G47 gezocht
20 augustus 2010 geplaatst om 21:58 door Frens
Ik heb geprobeerd van mijn Micro 47 G (Elektroheli) een duikboot te maken met als gevolg dat de electronica schade heeft opgelopen.
In het bijzonder de onvanger in de heli. Deze geeft nu vol gas met de poti op 0. Als ik daadwerkelijk gas geef dan gaat de onderste rotor mee draaien. Die reageert dus wel. De rest van alle functies reageren ook zoals het moet. Ik heb een andere ontvanger gemonteerd en hiermee vliegt de heli prima. Wie heeft er nog een ontvanger in de aanbieding van de Micro 47 G? Wel graag een 35 MHZ versie omdat ik daar de bijpassende zender bij heb.
Vriendelijke groet, Frens
In het bijzonder de onvanger in de heli. Deze geeft nu vol gas met de poti op 0. Als ik daadwerkelijk gas geef dan gaat de onderste rotor mee draaien. Die reageert dus wel. De rest van alle functies reageren ook zoals het moet. Ik heb een andere ontvanger gemonteerd en hiermee vliegt de heli prima. Wie heeft er nog een ontvanger in de aanbieding van de Micro 47 G? Wel graag een 35 MHZ versie omdat ik daar de bijpassende zender bij heb. Vriendelijke groet, Frens
Totaal aantal reacties 0
Reacties
Recente weblogartikelen van Frens
- Ontvanger Micro G47 gezocht (20 augustus 2010)






