![]() |
| | #16 (permalink) | |
| Lid sinds: 20 januari 2008 Locatie: Genk - Belgium Leeftijd: 41
Berichten: 792
| Citaat:
Maar wat de vraag van Pardoez betreft, waarom je er vanuit kan gaan dat je als hoogste endpoint hetzelfde moet nemen als bij het laagste, daar kan ik niet op antwoorden. Hier heb ik het advies gevolgd dat ik zelf gelezen heb, maar de uitleg daarvoor ken ik niet .... dus als iemand dat kan meegeven lijkt me dat interessant ! | |
| | |
| | #17 (permalink) |
| Lid sinds: 20 november 2009 Locatie: Hoorn - NH Leeftijd: 32
Berichten: 546
|
Beetje laat maar toch.. Als ik nu gewoon in mijn zender (T12FG) de endpoints op -100% en +100% laat staan. En lineare gas curve instel, en met de Progcard I, de min en max stick programmeer. Dan is dat toch ook ok? Of zie ik dat verkeerd?
__________________ Gr. Björn |
| | |
| | #18 (permalink) |
| Lid sinds: 25 februari 2008 Locatie: Hoorn (NH) Leeftijd: 17
Berichten: 3.631
|
Nee Bjorn, dat zie je verkeerd.. je zender ligt nog ergens open op een bureau, dus instellen doe je helemaal niet Edit: Epa's op 50 zetten, en dan upraten totdat de esc een High point ziet, dan 2 klikjes meer omhoog en klaar. zelfde met de low point.
__________________ Sponsored by Hobbymaniac, Gens Ace Batteries , RCbearings Hulp of (3D) Vliegles nodig? Heliexpert Laatst gewijzigd door Anko; 27 augustus 2010 om 20:03 |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |