![]() |
| | |||||||
| Registreer | Adverteerders | FAQ | Ledenlijst | Interessegroepen | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
![]() |
| | Discussietools | Weergave |
| | #1 (permalink) |
| Lid sinds: 21 juni 2010 Locatie: antwerpen-herselt Leeftijd: 20
Berichten: 63
|
Hallo, Ik heb zopas een dx8 gekocht met 2 ar8000 ontvangers. Nu wou ik deze binden mijn ar8000 onvanger met de dx8 , deze gaan in bind mode en binden ook met de zender want het ontvanger led gaat branden. Maar hij doen niets en de regelaar reageert er niet op, maar met mijn hobbyking ontvanger is het geen enkel probleem en met de spektrum ontvanger die in de bijgekochte blade 450 3d werkt ook perfect. Ik heb de mode al naar DSM2 (bij hobbyking ontvanger paste het zelf aan) gezet op mijn zender maar het helpt niet maar ik heb gezien steeds als ik de ontvanger bind dan komt er te staan frame rate 11ms al heb ik zelf ingesteld op 22ms. Ik bind de ar8000 wel zonder satelliet maar ik denk dat geen enkele invloed heeft.? Iemand een idee wat het kan zijn ? alvast bedankt
__________________ Mugen eco,mugen mbx6 os speed,dx3r |
| | |
| | #2 (permalink) |
| Lid sinds: 19 november 2010 Locatie: Haulerwijk Leeftijd: 30
Berichten: 452
|
Ja dat heeft wel invloed zonder sateliet doet ie et niet en een ar8000 is DSMx als ik het goed heb maar dat detecteert de zender zelf wel als het goed is.
__________________ Hangar 9 Sukhoi SU-26MM 80cc MVVS - Lak 17 2.4m zwever -PZ Stryker F27Q - Eratix 3D (op de reparatie tafel! - Spectrum DX8 wro-promotions.nl |
| | |
| | #3 (permalink) |
| Lid sinds: 21 juni 2010 Locatie: antwerpen-herselt Leeftijd: 20
Berichten: 63
|
Bedankt voor het antwoord ! Ja mijne hobbyking dsm2 past hij van zelf aan maar zonder sateliet zal de dx8 misschien niet zo goed wat te doen.
__________________ Mugen eco,mugen mbx6 os speed,dx3r |
| | |
| | #4 (permalink) |
| Lid sinds: 21 juni 2010 Locatie: antwerpen-herselt Leeftijd: 20
Berichten: 63
|
Ik heb zopas mijn 2 satellieten aangekregen en heb ze meteen getest op mij ar8000. Nu blijkt dat er maar 1 van de 2werkt,de niet werkende gaat niet in bind mode enkel de ontvanger en niet de satelliet.Het zijn beiden dsm2 maar naar goed wat kijken zie ik toch enkele verschilletjes de niet werkende heeft een sticker op printplaat en heeft kruisschroefjes i.p.v. hex schroefjes.De verkoper vertelden dat deze beiden bij in de doos zaten bij aanschaf van de dx8 en heeft altijd gewerkt bij de verkoper. Iemand enig idee wat het kan zijn of is die gewoon stuk? ![]()
__________________ Mugen eco,mugen mbx6 os speed,dx3r |
| | |
| | #5 (permalink) | |
| Lid sinds: 5 december 2007
Berichten: 51
| Citaat:
| |
| | |
| | #6 (permalink) |
| Lid sinds: 21 juni 2010 Locatie: antwerpen-herselt Leeftijd: 20
Berichten: 63
|
Ja tuurlijk heb ik ook gedaan maar bij de goede gaat de ontvanger en de satelliet in bind mode (knipperende led) en bij andere enkel de ontvanger.
__________________ Mugen eco,mugen mbx6 os speed,dx3r |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |