![]() |
| | |||||||
| Registreer | Adverteerders | FAQ | Ledenlijst | Interessegroepen | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
![]() |
| Discussietools | Weergave |
| | #76 (permalink) |
| Marktmeester Lid sinds: 5 mei 2004 Locatie: Spijkenisse Leeftijd: 28
Berichten: 19.375
|
Pfff, na 2 uurtjes nog een keer de vraag herhalen, kom op zeg.....
__________________ http://modelvliegclub-emcr.nl/ |
| | |
| | #77 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 64
Berichten: 8.253
| Bovendien kent Jan wél Job Nagel, maar niet de JR 12x. Als er in de software geen voorziening is opgenomen voor throttle reverse (wat ik eigenlijk wél verwacht) zal er gesoldeerd moeten worden.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| | #78 (permalink) | |
| Lid sinds: 12 oktober 2006
Berichten: 464
| Citaat:
Laatst gewijzigd door dobje; 5 maart 2009 om 16:50 Reden: link verwijderd uit quote. | |
| | |
| | #79 (permalink) |
| Lid sinds: 13 juni 2009 Locatie: Haarlemmermeer Leeftijd: 39
Berichten: 313
|
Ja, ik ben ook het haasje! Heb net een nieuwe zender, een 6EX beginnend met s/n 07xxxx en geen groene stip of letter I te vinden! Heb eigenlijk geen zin om hem op te sturen! Is er ook een mogelijkheid om deze in de buurt van Hoofddorp te laten maken zodat ik erop kan wachten? Misschien dat iemand hier in de omgeving hetzelfde probleem had? VrGr Laatst gewijzigd door spedter; 25 juni 2009 om 21:16 |
| | |
| | #80 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 64
Berichten: 8.253
|
Je kunt de zender natuurlijk ook door je winkelier laten versturen. De zender moet echt even naar Maasland. We mogen al blij zijn, dat de benodigde werkzaamheden in Nederland uitgevoerd kunnen worden. Dit is de namelijk de enige buitenlandse servicedienst van Robbe, die dit kan/mag doen. Overal elders in Europa moeten de zenders teruggestuurd worden naar Robbe-Duitsland.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| | #81 (permalink) | |
| Lid sinds: 13 juni 2009 Locatie: Haarlemmermeer Leeftijd: 39
Berichten: 313
| Citaat:
Ik neem aan dat mijn accupack niet mee hoeft? Deze heb ik er namelijk later bij gekocht.. Ook mijn display werkt niet goed.. Missen een aantal ,tja hoe zeg je dat..., lijntjes/pixels. I.p.v. "MDL 1" zie ik MDI 1" En dat terwijl ie rechtstreeks uit de winkel komt! Echt balen! Maar wat je al zegt: "We mogen al blij zijn, dat de benodigde werkzaamheden in Nederland uitgevoerd kunnen worden" Dat is dan een pluspluntje... En dan begint het wachten.... ![]() Hoop maar dat ie snel terugkomt! | |
| | |
| | #82 (permalink) |
| Lid sinds: 18 juni 2009 Leeftijd: 53
Berichten: 7
|
hallo, graag zou ik een probleem willen voorleggen.Ik wou vandaag mijn nieuwe easystar even willen testen of alles werkende was,alles leek normaal te werken ,maar bij het afzetten van mijn zender begint plots mijn electromotor op volle toeren aan te slaan,terwijl op de ontvanger de rode led brand,dus mijn ontvangst is normaal wegIs er iemand die misschien weet waar dat aan zou kunnen liggen,de zender is een futuba T6EX |
| | |
| | #83 (permalink) |
| Lid sinds: 5 september 2005 Locatie: IJsselstein Leeftijd: 51
Berichten: 2.201
|
Altijd eerst zender aan en dan pas ontvanger. Bij het uitzetten dus altijd eerst de ontvanger uit en dan pas de zender. Hiermee voorkom je dit soort zaken.
__________________ The older the boy the more expensive his toy |
| | |
| | #85 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 64
Berichten: 8.253
|
Inderdaad. Bij geen ontvangst neemt het gaskanaal de failsafe positie in. Je zult deze op de zender opnieuw moeten instellen.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| | #86 (permalink) |
| Guest
Berichten: n/a
|
Als je een failsafe ontvanger gebruikt en deze is uitgezet,en daarna weer aanzetten zonder de zender aan te zetten. Dan is het toch zo dat de failsafe info die in de zender is gezet niet meer in de ontvanger aanwezig is,dus in de software wordt onthouden. Als je de ontvanger aanzet,en de zender niet aanzet kan het gebeuren dat er een kanaal van de ontvanger open blijft staan,enzo de electromotor op volle toeren blijft draaien. Of heb ik mispoes. |
|
| | #87 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 64
Berichten: 8.253
|
Als je een 2,4 GHz ontvanger inschakelt zonder de zender aan te zetten, doet-ie niets. Een regelaar, die op zo'n ontvanger is aangesloten, krijgt dus ook geen stuurpuls en blijft keurig stil. Ook op 35 en 40 MHz zal een ontvanger met ingebouwde failsafe geen werking vertonen als de zender niet wordt gezien. Alleen conventionele ppm-ontvangers kunnen gaan storen als er geen zendersignaal aanwezig is. Dit komt dan doordat de ruisonderdrukking (squelch) onvoldoende werkt.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| | #88 (permalink) |
| Guest
Berichten: n/a
|
In de onderzeeboot hobby worden ook gyro`s,of wel ballansregelaars gebruikt. Deze gyro of ballansregelaar zorgt er voor dat de boot onderwater in horizontaal blijft varen. Doe je het horizontaal varen met handsturing,dan ben je altijd te laat of te vroeg. Daarom is deze electronich ballansregeling een uitkomst. Maar over de kwaliteit van de regelaars die op de markt zijn,en geschikt zijn voor onderzeeboten ben ik niet zo tevreden. In mijn Walrus onderzeeboot gebruik ik al jaren twee oude heligyro`s waar ik de ballansmotor heb uitgehaald,en het hallensysteem heb omgebouwt als pendel. Voor een grote onderzeeboot van 1.60 meter,en 30 kg werkt dit redelijk. Maar voor de kleine onderzeeboten wordt het meeste de ballansregelaar gebruikt die via een Duits electronica bedrijf wordt geleverd. De zogenaamde Lageregler, dit stukje electronica is mooi licht en klein ,zo`n 4 bij 3 cm. Maar deze regelaars zijn erg nerveus,en de servo`s vibreren constand heen en weer,wat eigenlijk niet goed is voor de servo`s. Zo heb ik een vraag aan modelbouwers die ook met gyro`s werker. Is er ook een gyro die in een onderzeeboot gebruikt zou kunnen als ballansregelaar. En mooi stilstaat op de servo`s. |
|
| | #90 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 64
Berichten: 8.253
|
Nee hoor. Ik heb zojuist voor de duidelijk het eerste bericht van deze discussie gewijzigd en daarin de serienummers van de zenders vermeld, die teruggeroepen worden (deze stonden alleen in de voortgangsrapportage). Serienummers, hoger dan 07xxxx hebben reeds vanaf de fabriek de benodigde software-update aan boord.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |