![]() |
| | |||||||
| Registreer | Adverteerders | FAQ | Ledenlijst | Interessegroepen | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
![]() |
| | Discussietools | Weergave |
| | #16 (permalink) |
| Lid sinds: 13 september 2005 Locatie: Geldrop Leeftijd: 39
Berichten: 586
| Ron, misschien stomme vraag, maar werkt een gyro ook op een zeilboot om de langsas te stabiliseren (servo met contragewicht zoals ik eerder omschreef ) ?
__________________ Als ik nu zit, hoe kan het dan aan mij liggen.... ? |
| | |
| | #17 (permalink) |
| Lid sinds: 31 augustus 2002 Locatie: Druten Leeftijd: 50
Berichten: 18.701
|
Gyro kun je elke as laten stabiliseren, maar vraag is hier even hoe het zit met dat contragewicht, de snelheid van de servo en de rolsnelheid van de boot. Maar ik denk dat dat met de 'gain' en uitslag instellingen van de gyro wel te bij/weg te regelen is. Hou me ten goede, van de huidige generatie servo's weet ik niks, en ik heb ook nooit met gyro op mijn heli's gevlogen.
__________________ Vriendelijke groeten • Get a life ... get a Watt-meter!!! • Drive Calculator • volts jolt • • zelfbouw e-motor tips • zelfbouw e-motor group • current kills • |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |