![]() |
| | |||||||
| Registreer | Adverteerders | FAQ | Ledenlijst | Interessegroepen | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
![]() |
| | Discussietools | Weergave |
| | #1 (permalink) |
| Guest
Berichten: n/a
|
hallo ik heb laatst een Tamiya Ford F350 gekocht en heb hem nu bijna af, ik ben nu bezig met de electronica. nu heb ik het volgende probleem. bij mijn ontvanger zit een aparte (losse) aan/uit schakelaar, maar op mijn snelheidsregelaar zit er ook al 1. nu zitten er aan de losse schakelaar 3 stekkertjes 2 normale voor in de ontvanger en 1 grotere. heeft iemand hier een idee hoe ik dit aan moet sluiten? ontvanger = Robbe futaba FP-R118F snelheids regelaar = Graupner speed profi 40R alvast bedankt. |
|
| | #2 (permalink) |
| Lid sinds: 8 juli 2003 Locatie: Mijdrecht Leeftijd: 24
Berichten: 8.246
|
uhm. snelheidsregelaar uit = ontvanger geen power meer hoor. of heb je alsnog een extra batterij voor je ontvanger in gebruik?
__________________ Mvg. Alwin ►Trucks: Liebherr LTM1090/2 [Bouwfase], Scania VSB met stenentrailer, Scania Torpedo Bergingswagen ►De Asfalt Rockers Liever 8 plofjes, dan 6 die er klappen |
| | |
| | #3 (permalink) |
|
Die extra stekker kan je (eventueel) gebruiken om je accu op te laden. Dan hoef je de stekkerverbinding tussen accu en ontvanger niet los te nemen voor opladen. Je kan bedrading met stekkerverbinding dan goed storingsvrij opknopen op het chassis (of waar dan ook).
__________________ Liebherr hijskraan 1/8 | |
| | |
| | #4 (permalink) |
| Lid sinds: 28 oktober 2003 Locatie: Maasland Leeftijd: 65
Berichten: 8.424
|
De Speedprofi 40R is een snelheidsregelaar met ingebouwd bec-systeem. Dit betekent, dat de ontvanger en stuurservo van spanning worden voorzien via het servosnoer van de regelaar. De aan-uit schakelaar, die bij de set wordt geleverd gebruik je dan niet omdat deze bedoeld is om op een ontvangeraccu aan te sluiten. Het extra kabeltje, waarvan deze schakelaar is voorzien, dient bij gebruik van een ontvangeraccu voor het opladen. Zie hiervoor de handleiding van je zender.
__________________ Jan Als je werk je hobby is, heb je altijd vrije tijd. |
| | |
| ||||||
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
| |