Zenderpult voor weinig . .

Vliegen doe ik graag met de zender in de hand en niet met 'de stoeptegels' van deze wereld. Maar ik wil ook graag wel wat ondersteuning van de zender via een bandje om de nek (of schouders). Dus op zoek gegaan naar een zenderpult voor handzenders. Telkens kwam ik op het grote nadeel dat de schakelaars bij de meeste pults dan slecht bereikbaar zijn. Tot ik deze tegenkwam, eenvoud: de oplossing!!

De prijs is niet slecht, maar ja we zijn hobbyisten, dus zelf maken is leuker! Al met al nog geen tientje kwijt aan materiaal wat allemaal gewoon in elke bouwmarkt te verkrijgen is.

Hier het resultaat, en de praktijk leert me dat het perfect werkt.

SV107022.JPG


SV107030.JPG


SV107032.JPG



Aanrader, en leuk om te maken.

Jacob Bos
 
Laatst bewerkt:
Andere ontwerpen heb ik inderdaad gezien, was misschien beter om in dat draadje verder te gaan. . .

De ontwerpen hebben dat ene nadeel: een bovenblad waar de handen/polsen op rusten. Ik had er ook zo een, maar die beviel niet omdat je dan als het ware over de zender heen de schakelaars moet bedienen. Ik wilde een pult waarbij je de zender nog steeds in de handen houd en de pult je dan ondersteund. En dat is deze.

Jacob
 
Ook hier kan Johan met zijn nieuwe CNC frees machine een slatje uitslaan. Mooi zender pults maken.

Ik heb die van mijn in Duitsland besteld voor mijn dx7, omdat er gewoon niks anders was, en ben er zeer tevreden over.

full


Bart,
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top