Multiplex Funcub 2010

echt balen dat hij nergens te krijgen is inderdaad.
heb de rest van de spullen binnen dus kan niet wachten hem in elkaar te zetten en te gaan vliegen.
 
De spinner en de meeste andere onderdelen komen van mijn overleden MPX Gemini (mid-air)

Eem paar fototjes van de water-maiden van vanavond ;)
PICT0744Medium.jpg


PICT0751Medium.jpg


PICT0754Medium.jpg

Het valt niet mee vliegen een foto's maken ;)
deel.jpg
 
Top, watervliegfoto's :D Zat er geen waterroer bij Eric? Perfecte omstandigheden daar, klein kabbeltje over het water. Waar is het ergens?
 
Mooi Eric,
Ik zie dat je ook je ailerons hebt in-gemixt met je flaps, heb ik ook, mooi man:p
Alleen die trek haak heb ik er nog niet in zitten:?:
 
Net terug van een dagje RC-paradrop in Someren nederlands-kampioenschap-rc-parachutespringen
@ kuifje
Starten en landen gaan prima, al heb ik het idee dat een drijver met een V onderkant beter op lijn blijven en dat er achter vergroting van het kielvlak op mag (voor betere langs stabiliteit) maar het vliegt zo ook goed

@ mr Rob
Ja wel er zit een soortgelijk waterroertje bij als bij de Minimag/easycub
Maar ik wil TZT een optrekbaar roertje aan de drijver maken. Ik vind die roertjes achter aan de staart niet zo mooi (zoals ook onder mijn Sunny :oops: )
Waar, op de dropzone van de parachutes is een kunsmatig aangelegd waterbak (niet te diep net breed genoeg en ruim voldoende in lengte (en vrij van opstakels) (ik ga daar inprincipe alleen maar naar toe om iets uit te proberen en als ze niet aan het springen zijn om geen problemen te veroorzaken)hier waarvoor het is aangelegd [media=youtube]wH1aorqxllU[/media]

@waa01
sleephaak zit er op incl servo maar moet nu nog een keertje proberen te slepen. (dan heb ik bijna alle opties getest :p )

@Helitony
dat mixen is niet echt nodig maar geeft aan de vleugel een iets holler-profiel wat "meer" lift geeft, en ik had het idee dat de neus stand minder veranderd als ik nu Full flaps (+een beetje rolroeren) geef.
Ik heb het ook met de rolroeren naar boven geprobeerd (crow functie) maar dat gaf niet het gewenste resultaat.

@ JAPIO
Dat kan ik van jou niet zeggen , je laat ons behoorlijk in de steek (Nijverdal ipv Oss :()

Vandaag na de NK para wedstrijd lekker gerommelt met de fun-cub
(en ook gerammeld de prop-adaptor is volgens mij een klein beetje krom een andere is onderweg )
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hallo,

Is er ruimte voor dit blok A123?
Is het gewicht 230 gr geen probleem?
3erBlockklein.jpg

afm L 75 mm x H 51 mm x B 54 mm.
Alvast bedankt
Ton
 
Passen zal hij wel. Beetje snijden kan altijd natuurlijk;)
Met dat gewicht moet er wel flink wat lood in de staart. Ik heb accu's van 225 gran en er moest 50 gram in de staart! Nu vliegt hij wel goed!
 
Kan de accu dan niet stomweg wat meer naar achteren waardoor het lood niet nodig is?
Of is daar geen ruimte voor, hij is maar 75 mm lang.
Ton
 
kijk even naar mijn post nr. 147. Dan zit de accu tegen de ontvanger aan tot aan de regelaar. Ik heb 3cellen 2450mah.
Als je het anders oplost en de ontvanger verder naar voren doet dan kan de accu op de plaats van de ontvanger, maar dan kan je er haast niet meer bij.
Hij ligt dan wel haast op het zwaartepunt!
 
Passen zal hij wel. Beetje snijden kan altijd natuurlijk;)
Met dat gewicht moet er wel flink wat lood in de staart. Ik heb accu's van 225 gran en er moest 50 gram in de staart! Nu vliegt hij wel goed!

Zou je voor mij de maat tussen de wanden willen meten zodat ik weet wat er aan dikte weg gesneden zou moeten worden.
Het pakket is dus max 55 mm breed.
Alvast bedankt
Ton
 
Ik heb het even voor je gemeten, Ton. ;)
Je hebt 56~57mm ruimte van wand tot wand.
Dat zou dus zelfs lekker stevig moeten passen.
 
Je zal dan wel een beetje bij moeten snijden;)
Als je hem zo ver mogelijk naar achteren doet, dan zal je zwaartepunt ook wel een heel stuk kloppen denk ik.
 
Back
Top