Extreme vermogens? Idd pas op de plaats... het was niet de vraag van Frank.
Maar het grappige is dat een spannende set-up de vliegduur van een brandstoffer ruimschoots kan overtreffen.
Je bij electromotoren zulks een ruime keuze hebt, die je in brandstofland niet (meer) hebt. Maar dat maakt het dan ook meteen lastig en iedereen wil een eenvoudig antwoord op z'n vraag om met gerust hart en vertouwen in z'n kist naar het veld te stappen.
Een ander voordeel is dat je tevoren een raming maakt, daar op inkoopt en kalibreert met de randmeetapparatuur die je in je omgeving hebt en wellicht nog een paar propjes voor de omstandigheden. In plaats van een grabbeldepot aan accu's, propellers, regelaars en een velletje papier om je bezindingen op te noteren
Meten is weten. Vaak kan ik ook Ron niet volgen om dat hij zo goed in de materie zit en ik niet. Baas boven Bas.
En zo kan het zijn dat je Taxi motor of heel efficieënt draait of juist heel onzuinig? Dat je een motor hebt met eenr lelatief laag rendement zoals de al wat langer meegaande e-Flite .46 met 79%? Een Scorpion haalt bijna 90.9% in de opgave.
Doch er ook andere goed presterende zijn die betaalbaar blijven en je de gewenste prestaties voor jezelf kan uitstippen. Dussss... als je daarop kan afstemmen is dat prachtig? (vermits data voor handen)
En als je dan wat hebt gevonden... volgen hele volks stammen dat op, plezier hebbend aan dat specifieke receptje.
Alles binnen het kader van sport en spel hoor, het is geen hals zaak en... binnen grenzen...
Gr Bas