mt rijders omgeving appingedam

  • Topicstarter Topicstarter zwarte panter
  • Startdatum Startdatum
Z

zwarte panter

Guest
:D
Zijn er in de omgeving van appingedam ook off road rijders??
zelf ben ik in het bezit van een stadium truck en een monstertruck beide van fg.
zou het wel leuk vinden als er in de buurt meerdere mensen zouden zijn met dezelfde hobby kunnen dan ook met elkaar gaan rijden, lijkt me helemaal geweldig.
 
O ja sorry ik rij sinds kort met een fg mt foto's komen nog de kap is nog niet klaar
 
hier ga ik mee rijden , is nog in aanbouw.

FG F1 met 23 cc zenoah g230 rc1.

normal_modelbouw%20073.jpg


Code:
 
hey okkie,

ja dat lijkt me wel leuk, maar rustig aan hoor is op dit moment toch niet echt het weer om eens lekker met zo'n apparaat te gaan scheuren. kijk maar eens bij mt uitgevoerd in blauw alu, dat is de mijne.
en ferrari f 2005 dat is ook een mooi ding hoor, ben benieuwd hoe die is als je hem klaar hebt.
 
Zo dat is een mooi ding die f 1 is daar wel mee te rijden of moet je daar super grote en vlakke banen voor hebben

he zwarte panter zie ook dat je een stadiumtruck hebt is het beter dan een mt,het ziet er leuk uit trouwens
 
ja wat heet beter het is een hele andere manier van rijden dan met een monstertruck, stadium is meer voor de hardere ondergrond, maar het is een geweldig ding om mee te rijden hoor
 
als ik geen FG F1 had zou ik eerder een st dan een mt aanschaffen.

vind hem vele malen mooier ogen dan de mt , deze vallen in elke bocht toch alleen maar om.

weinig animo in damm.
 
maar daar maak je wel een denkfout ferrari f 2005, de mt is ook voor echt ruw terrein, in het zand heeft die een heel goede grip en valt dan ook niet snel om, de stadium is meer voor de verharde weg en heeft idd veel meer grip op hardere ondergrond dan de mt, de mt is dan ook niet om op de weg meete crossen, de st is daar wel voor.
 
Hallo zwarte panter (okki),

Ik woon ook in de buurt van appingedam en rij meestal op het nieuwe indusstrieterrein daar, schildmeer of eemshaven (crossbaan).
Heb zelf een FG Marder 26cc dus kunnen wel met een paar een keer Crossen.
 
Hoi luitjes,

En uiteraard ben ik dan ook van de partij. :lol:


Mankracht2004
 
Back
Top