ar 6250 problemen

Ik vlieg al een tijd med deze spektrum ontvanger, in een Stobel V2, maar heb hem ook gebruikt in een vol carbon bartbird en een mini fireworks.
Tot nu toe geen problemen, ,maar als je op rcgroups leest lijkt het erop dat ik tot nu toe geluk heb gehad. Daar hebben een deel piloten hun dlg verloren doordat er geen kontakt meer was met de ontvanger.
Ik heb de antennes buiten de romp en wat naar beneden gericht.
Er komt nog een dlg aan, een nieuwe Bartbird 5 in volledig koolfiber.
Is het verstandig om met spektrum door te gaan? Zijn de amerikanen te nerveus, wat zijn jullie ervaringen met deze ontvanger (gebruik hem samen met een DX7 zender

Edwin
 
Ik gebruik de AR6250 in de toestellen van Precision Aerobatics, waar ook redelijk veel carbon in verwerkt zit, en tot nu toe geen problemen. De antennes worden wel een beetje naar buiten geleid. Wat ik wel merk, is dat soms het ledje pinkt bij herstart en dus ik terug moet herbinden .
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top