Deventer Luchtvaart Club heropent z'n vliegveld.

Inmiddels zijn de leden van de DLC al weer enkele weken actief op hun modelvliegveld in Olst (Ov). De milieuvergunning is verleend en de bestemmingsplanwijziging is na een procedure van ruim een jaar afgerond.
De leden blij, want e.e.a. kreeg zijn beslag nét voor de start van het vliegseizoen.
De banen (N-Z en O-W) zijn weer vlak en kort gemaaid, er wordt geklust aan een 12V 60A laadrail voor de electrovliegers aan de vliegkeet, (220V was al langer beschikbaar).
Onze vliegers kunnen we nu dus weer alle faciliteiten bieden.
Heb je belangstelling om lid te worden? Kijk eens op Deventer Luchtvaartclub - Home of mail naar info@deventerluchtvaartclub.nl
 
Eindelijk heeft één bezwaarmaker deze week zijn bezwaar ingetrokken en zal een definitieve goedkeuring snel volgen.
Iedereen weer blij al hebben wij gewoon kunnen blijven vliegen.
Tonnie
 
Er schijnt toen toch nog iets in de procedure niet voor 100% te kloppen.
Alles niet volledig in geleverd.
Precies weet ik het niet maar het werd al wel gedoogd.
Nu zou het weer geopend worden maar de bezwaarmaker heeft waarschijnlijk ingezien dat de overlast voor hem per week minder is dan 1 vliegtuigje vanaf Teuge die 1x over zijn huis vliegt.
Helaas kunnen deze mensen het heel lastig maken.
Tonnie
 
Back
Top