Losi LST2 Brushless projectje

  • Topicstarter Topicstarter Nardo1977
  • Startdatum Startdatum
N

Nardo1977

Guest
Ik ga starten met mijn Losi LST2 brushless project, en zat te denken aan de speedpassion silverarrow combo... Nou ja, die heb ik reeds besteld. Ik moet alleen nog even wachten op de motormount.

Hier is tie dan:
100_1154.jpg


En ik ga voor deze set: Speed Passion Silver Arrow 1:8th Brushless Combo 7.5T

Edit: setje is net binnen.
 
Die body heb ik ook op mn LST2! :D (je hebt wel andere banden)

DSC_3134.JPG


Wel grappig, ik zat zelf aan een nitro conversie voor een Mini-LST2 te denken. :P
 
Ik heb de proline moab banden op de mijne zitten... :p
De jouwe ziet er ook stoer uit man!
 
Ik vind het eigenlijk jammer om van een LST2 een electro auto te maken. met een achteruit en 2 versnellingen (+not eens de hoge en lage gearing) vind ik het de Ideale nitro auto! :p
de motor vind ik ook helemaal geweldig, start altijd, en loopt gewoon. mischien ietsje bijstellen, maar echt een simpele, prettige motor. :)
(heb je die toevallig nog? hem evt nog wel interesse om die als reserve te nemen voor als mijne versleten is. )

Ik heb de originele banden op m'n LST2 zitten. ga ze ook nog halen voor m'n Mini LST2 (samen met een grijze body :D )

ben in ieder geval wel erg benieuwt wat dit gaat worden!
 
lst2 motor

Klamath,

Deze lst2 is een omgebouwde, het was eerst een nieuwe aftershock, en die is toen door mij omgebouwd naar een lst2, met een lst2 ombouwkit. In deze zit nu een m26ss, en volgens mij zit er een veel betere in de lst2;-)
 
m26ss? in de LST2 zit dezelfe motor als in de Muggy (alleen met een goudkleurige koelkop.) een Mach 427 (4.27cc) Geweldige motor.:)
 
De speedpassion (in ieder geval de regelaar) is volgens mij hetzelfde als de hobbywing ezrun 80a regelaar, alleen met een ander kastje erop. Ik lees over de ezrun 80a wel goede dingen, alleen is die als ezrun wel een stuk goedkoper :-(

Deze EzRun 80a regelaar kan maximaal 4s * 80 amp = 1184 watt continu leveren, en volgens de specs pieken op 4s * 270 amp = 3996 watt. Ik heb met mijn Muggy pieken gemeten van 2500 tot 4000watt, resp. op 55 tot 80 km/u.

Ik zou de temperaturen van je componenten erg goed in de gaten houden en zorgen dat je hele goede lipo's hebt. Eigenlijk denk ik dat je regelaar onderbemeten is voor je LST2 tenzij je voor lage snelheden gaat, <50km/u. Misschien heb ik ongelijk, maar wees in ieder geval erg voorzichtig tijdens je eerste runs.
 
Laatst bewerkt:
De speedpassion regelaar kan maximaal 4s en 120A aan. Ik heb toen ook naar de speedpassion set gekeken, maar heb toch de eZRun 150A gekocht. Met name omdat de specs beter zijn en er al best veel (goede) reacties over te lezen zijn. Ook de prijs was wel leuk :D

Over de speedpassion is helaas nog niet zoveel te vinden. Ben daarom wel benieuwd hoe de speedpassion het doet:)
 
De speedpassion (in ieder geval de regelaar) is volgens mij hetzelfde als de hobbywing ezrun 80a regelaar, alleen met een ander kastje erop. Ik lees over de ezrun 80a wel goede dingen, alleen is die als ezrun wel een stuk goedkoper :-(

Deze EzRun 80a regelaar kan maximaal 4s * 80 amp = 1184 watt continu leveren, en volgens de specs pieken op 4s * 270 amp = 3996 watt. Ik heb met mijn Muggy pieken gemeten van 2500 tot 4000watt, resp. op 55 tot 80 km/u.

Ik zou de temperaturen van je componenten erg goed in de gaten houden en zorgen dat je hele goede lipo's hebt. Eigenlijk denk ik dat je regelaar onderbemeten is voor je LST2 tenzij je voor lage snelheden gaat, <50km/u. Misschien heb ik ongelijk, maar wees in ieder geval erg voorzichtig tijdens je eerste runs.


De eerste runs zal ik nog even geduld mee moeten hebben, eerst de motor mount en pinion regelen. De regelaar is overigens 120 amp max, met pieken van 400 amp. Lijkt wel verdacht veel op de ezrun... de motor is ook gewoon een feigao brushless 540L..
 
De eerste runs zal ik nog even geduld mee moeten hebben, eerst de motor mount en pinion regelen. De regelaar is overigens 120 amp max, met pieken van 400 amp. Lijkt wel verdacht veel op de ezrun... de motor is ook gewoon een feigao brushless 540L..

Als dat zo is, dan heb je veel te veel betaald voor die set IMO...
 
Update:

Update 1:

Nitrozooi is inmiddels verwijderd, en auto is kaal en heb de motor expirimenteel ingebouwd, om te kijken hoe alles eruit komt te zien met verschillende opstellingen...

100_1210.jpg


100_1211.jpg


100_1213.jpg


Uiteraard ben ik opzoek naar tips van de "conversionsists" onder ons.
Belangrijke vragen waar ik nu een beetje mee zit:
Mechanische rem erop laten zitten en als rem gebruiken, of remmen op de motor?
En bec uitschakelen en gebruik maken van de ontvangeraccu van de auto?

Help a jiggah nigga out!

Lipo's heb ik al binnen:Hobbycity Online R/C Hobby Store : Rhino 4000mAh 4S2P 25C Lipoly Pack $59.95

deze maal 2. Alleen ga ik volgende week even naar pk toe voor een aantal 5mm pinions, nog tips? Ik ga voorlopig niet meer buiten de eu bestellen, want tot nu toe zijn al mijn pakketten gejacked door de douane... Niet fijn....:confused:
 
Tja, wat wilje,2 speed houden of niet? Als je het wel wilt moet je de mech rem rem houden... En hoezo BEC uitschakellen? Dit zou ik alleen doen als je regelaar veel te warm wordt, anders fijn je BEC gebruiken.

Ik vraag me wel af of die LiPo's het houden, 100A volgens de specs is dat niet iets te weinig? Je kan nog zo'n goede motor + ESC hebben, maar ik denk dat de accu het belangrijkste van de hele set-up is...
 
Als je met de motor wilt gaan remmen is dit perfect: TD-Racing

Voor de pinion(s) kun je de pinion adapter van rc-monster gebruiken: RC-Monster: 2 Speed pinion adapter 5mm bore, RC Monster Products

Daar kun je dan gewoon de orignele pinion(s) van de lst opzetten.

Succes! ;)


Thanks man. Ik ga alleen voorlopig niets buiten de eu bestellen, ik heb de motormount al gemaakt, en heb een setje 5mm pinions besteld bij PK.
Zit overigens te twijfelen of ik de speedpassion motor mount niet eventueel kan aanschaffen, volgens mij zijn de meeste motor mounts redelijk standaard op het chassis... Ik zou dan de savage conversion kit kunnen aanschaffen...
 
ik zou zelf sowiso met een UBEC rijden op dergelijke setup.

ik vind de regelaar eerlijk gezegd aan de zwakke kant en dat is de reden waarom ik zéker met een UBEC en een mechanische rem zou rijden op die wagen met die setup.

ikzelf rij met een mgm compro 120A regelaar en medusa 1300kv motor in combinatie met een UBEC én 6s1p A123 cellen op mijn losi buggy en dit gaat goed.
iemand anders met dezelfde auto/setup had géén UBEC en heeft alles doorgefikt, kwam neer op 300€ stukken...
 
jep, de BEC die standaard op meeste regelaars zitten zijn te zwak.

die zorgen ervoor dat de ESC inwendig te warm word en daardoor te veel belast met alle gevolgen vandien.

volgens mijn blackbox is mijn regelaar nog nooit warmer geweest dan 56° intern ondanks ik hem toch redelijk zwaar belast en bijna geen koeling geef.

dwz dat de ESC met weinig verlies werkt en ook niet snel zal oproken.
deze ESC heeft trouwens ook al bijna 70 accu's gereden, ik hoor van veel mensen dat ze meestal de 10-15 accu's niet halen en bijna allemaal reden ze met hun origineel BEC systeem.(er zijn ook tientallen andere dingen zoals overbelasting enz. maar grotendeels v/d tijd ligt het echt aan het gebruik van de BEC).
 
Back
Top