Pulsar, DLG uit Polen

Frans Bal

PH-SAM
Net gezien op een duits forum.
Pulsar F3K

Ziet er niet slecht uit.
Mooi slank rompje met Kevlar gelamineerde schuimvleugel voor 202 Euro.

ib_p009_0_4.jpg



Frans
 
Gevalletje dat de liggers niet goed in/op de kern geplaatst zijn voor het baggen denk ik.
Ziet er een beetje raar uit dat wel.
Had er beter bij het aan elkaar plakken een strook carbon op kunnen doen, had je het niet kunnen zien.

Best een leuk model voor de instap.
Voor 230 Euro thuis op de mat.

Frans
 
Heerlijk, niet verbonden liggers :D echte poolse degelijkheid.

Voor een toestel dat uit een derdewereld land komt vind ik hem nogal fors aan de prijs. En de verzendkosten zijn ook niet misselijk. En een leeggewicht van 290 gram?!

Nah, liever niet.
 
Heerlijk, niet verbonden liggers :D echte poolse degelijkheid.
Er zit gewoon een glasmatje om het midden. niets mis mee. ziet er alleen een beetje vreemd uit.
Voor een toestel dat uit een derdewereld land komt vind ik hem nogal fors aan de prijs. En de verzendkosten zijn ook niet misselijk. En een leeggewicht van 290 gram?!
Nah, liever niet.
Ik vind 'm extreem goedkoop als je dit vergelijkt met een Longshot krijg je veel meer voor je geld. Kevlar vleugels, ééndelige romp carbon romp. In de USA vragen ze voor dit soort kistjes 500 tot 800 dollar.
 
Voor een toestel dat uit een derdewereld land komt....

Onderschat die "oostblokkers" niet op hun bouwkunsten! Ik heb bij de vrije vlucht wedstrijd kisten uit Oekraine, Polen, Tsjechie, etc. zien komen, waar wij qua bouwen een puntje aan kunnen zuigen. Dit voorbeeld is dan misschien niet helemaal strak, met de niet op elkaar aansluitende liggers, maar als ze het eenmaal door hebben, dan gaan wij straks kwijlen :-)

En over de prijs heb ik absoluut niks te klagen. Deze vind ik zeer acceptabel, gezien de hoeveelheid werk die toch in dit soort modellen zit. En materiaal is voor die jongens net zo duur als voor ons.
 
:rtfm:

Heerlijk, niet verbonden liggers echte poolse degelijkheid.
Net wat Wubbe schrijft, bij 99.9% van de gebagde vleugels lopen de liggers niet door.

Voor een toestel dat uit een derdewereld land komt vind ik hem nogal fors aan de prijs.
Wel nee het ding is naar wat je krijgt een mooie aanbieding. Let wel hij is daarbij helemaal nieuw, geen derdehands.

En de verzendkosten zijn ook niet misselijk
Ach ik kan er niet voor naar Polen rijden. En daarbij een pakje vanuit Nederland naar Polen kost met de TNTpost €24.50, da's nog 1 Euro meer.

En een leeggewicht van 290 gram?!

TECHNICAL DATA PULSAR:

- Wing span - 1495 mm
- Lenght - 1120 mm
- Surface of horizontal rudder - 2,62 dm2
- Surface of wing - 22,02 dm2

Wing coverd "kevlar" 35 g/m2
Wing airfoil AS XXX 7,5 %
Rudder airfoil HT 22 i HT 23
Weight 270 - 290 g

Beter lezen de volgende keer, er staat toch echt 270-290 gram "vol" vlieggewicht.

Nah, liever niet.
...........

Ik denk dat de Pulsar een prima kistje lijkt voor de startende DLG-er of fun-vlieger.
Zeker niet te duur voor wat je krijgt.


Frans:mrgreen:
 
heb dit weekend nog een pulsar vleugeltje in mn handen gehad. jens hoffman had er een mee tijdens de eurotour wedstrijden. voor de prijs ziet het er helemaal niet slecht uit, afwerking niet veel op aan te merken. er word nu een AG profiel gebruikt maar jens had het erover dat ze nu andere profielen wouden gaan gebruiken... raar als je net een nieuw model op de markt hebt?

jens zei dat het zeker geen topkist was maar voor een beginnend dlg vlieger zeker een goede kist. deed zeker niet onder voor iets in de richting van een supergee ofzo.
 
Ik merk wel hoe die vliegt,

Adam zei dat hij donderdag op de bus gaat.
Hij had vertraging opgelopen door weer.
Zal volgende week wel op de deurmat liggen.
 
Hij is binnen.
Zodra ik ga bouwen zal ik het hier gaan posten
Heeft wel een hele week geduurd om uit polen hier aan te komen is dat normaal ?
 
Heeft wel een hele week geduurd om uit polen hier aan te komen is dat normaal

Maar één week, dat is niet slecht.
Je moet bedenken dat de aanbieder eerst het pakje naar een lokaal postkantoor of vervoerder moet brengen. De vervoerder brengt het weer naar een centraal verzamelpunt waar het gesorteerd wordt. Van dat punt gaan de Poolse pakjes voor NL naar een centraal punt in Nederland om hiervandaan weer verdeeld te worden naar een lokale vestiging die het pakje weer bij de geadresseerde aanbiedt. Man dan is een week best kort.

Maar ben zeer benieuwd naar je bevindingen.
Kom maar op met de Foto's

Frans
 
Back
Top