Inkoopaktie GP cellen

In tegenstelling tot afgelopen jaar waar ik op de gok een partij cellen bestelde wil ik het nu middels een gezamenlijke inkoopaktie doen.
Het betreft de befaamde GP cellen die de meesten van ons als ontvangeraccus gebruiken.
Helaas zijn de 350Mah met soldeerlip niet meer leverbaar.

Des te meer er besteld wordt des te goedkoper de cellen worden. Zowel voor de 350 als de 400Mah zal de prijs maximaal 2,20 euro per cel zijn. Vermoedelijk bij voldoende bestelling zal de prijs onder de 2 euro uitkomen.
Momenteel zijn beide types leverbaar. Het kan zijn dat tegen de tijd van bestelling er toch weer een levertijd op zit.

Geef aan van welk type je hoeveel cellen wilt hebben. Cellen kunnen tegen verzendkosten opgestuurd worden.

Inkoopaktie sluit 20 oktober!!!

GP 35AAAH 6,3 gram formaat 1/2AAA Diameter 10.4 mm * Lengte 22.7 mm.
Loet 16
Arnold 8
Martin 4
Frans 4
Mario 8

GP 40AAAM 8,0 gram formaat 2/3AAA Diameter 10.2 mm * Lengte 29.3 mm.
Theo 8
Arjen 4
Martin 8
Frans 4
Mario 8

GP 50NH 8.6 gram (of 9.8 gram???) formaat N-Size Diameter 11.65 mm *Lengte 29.4 mm.
Alex 12
Jorrie 12
 
Laatst bewerkt:
hou je dan ook rekening met dingen zoals verzending naar theo? dat komt er allemaal nog overheen natuurlijk ;)
 
jazeker, ik probeerde juist om het nog nog scherper te krijgen, aan de andere kant word het wel topic vervuiling....
Wellicht nuttig om een verwijder posting knop in gebruik te nemen.
 
Kan geloof ik scherper, denk ik
BatterijService.nl*::*GP...

Klopt.
Zoals Robert al aan geeft moet er ook nog verzendkosten betaald worden. En gezien de aantallen nog onduidelijk zijn hou ik met de prijs een slag om de arm.
Verdiensten voor mij zijn uiteindelijk 0,0 eurie

@ Bas
GP 50NH 8.6 gram formaat N-Size Diameter 11.65 mm *Lengte 29.4 mm.
Ook deze zijn 1,99 euro ex verz. Afhankelijk van de aantallen zakt ook hier de prijs
 
Edit: Ik vroeg welk setje het beste was voor de Twister en heb antwoord hieronder gekregen.
Onderaan bestelling geplaatst. Thx!
 
Laatst bewerkt:
GP 50NH 8.6 gram formaat N-Size Diameter 11.65 mm *Lengte 29.4 mm.
Ook deze zijn 1,99 euro ex verz. Afhankelijk van de aantallen zakt ook hier de prijs

Begrijp ik dat je deze ook gaat bestellen? Dan doe mij er maar 12. Lijkt me wel een veilig gevoel om 500mah aan boord te hebben met 2.4. Buiten dat zijn de ontvangers ook weer een stukje lichter dan de MZK dus kan het extra gewicht er wel in.
 
Ik wil ook graag 2 setjes cellen bestellen voor een Twister DLG.
Heb eigelijk geen idee welke cellen het beste zijn, wie weet dat wel?
En daar dan 2 setjes van 1 reserve en 1 voor het vliegen zelf.

Pascal

Pascal,

je wilt een zo groot mogelijke capaciteit maar ook een zo licht mogelijk vliegtuig.
Zelf gebruik ik de GP 35AAAH maar omdat ik lood in de neus moet toevoegen zou de
GP 40AAAM of GP 50NH een betere keuze zijn geweest. Als je zonder lood uitkomt met de GP 40AAAM dan is dat de beste keuze (uitgaande dat je het vliegtuig zo licht mogelijk wilt houden ten koste van de vliegtijd), heb je met deze cellen toch nog lood in de neus nodig dan is de GP 50NH de betere keuze. Omdat e.e.a. afhankelijk is van je inbouw kan ik daar verder niets zinvols over schrijven.

Zie de onderstaande foto voor de opstelling van de cellen in mijn Twister. Het pakket is geplaatst naast de ontvanger. Mogelijk kun je het pakket nog iets verder naar voren krijgen als je de cellen iets t.o.v. elkaar verschuifd.

Bas

P7180083.jpg
 
Laatst bewerkt:
Gp cellen bestellen

Theo,

Graag zou ik mij willen aansluiten met een bestelling.

4x35AAAH
en
8x40AAAM

Ik hoor graag hoe het afgehandeld kan worden.


Groetjes

Martin
 
Bestelling:

3 setjes (3 keer een setje voor twister ) van GP 50NH
Zo min mogelijk lood en zo lang mogelijk vliegen :)

Bedankt voor bovenstaande uitleg, was helemaal duidelijk!
 
met mijn disser in deze opstelling:

bild0003w.jpg

zit er 10 gram lood bij in de neus, dit is met de 350mah cellen
 
Ik heb hier al GP 50NH liggen, Weegt volgens de analoge weegschaal rond de 9 gram dus 8,6 is denk goed.
 
Laatst bewerkt:
is dit geen onderdeel voor bij elektronica? daar heeft het meer te maken dan DLG
 
dlg'ers zijn denk ik ongeveer de enige die deze cellen gebruiken dus ik vind dat het hier wel prima thuis hoort ;)
 
Back
Top