Het ziet er zo mooi uit dat het eigenlijk zonde is om mee te vliegen, je zou het zo op een standaard in je huiskamer neerzetten.
gr Maikel
p.s. hoe kom je allemaal aan die schaal decals?
Ha ha ha, ja dat heb ik ook, kan er úúren naar kijken en spelen voordat m'n vrouw me aan m'n oren naar binnen trekt....
Maar ja, je kent me, d'r moet gevlogen worden dus ook dit pootje zal het straks zwaar te voorduren hebben.
Die decals, inderdaad zoals Gert-Jan zei helemaal zelf in elkaar bakken. Marijn heefd ze ook op een velletje maar ik heb ze precies zoals op de demo-bak, zelfde serienummers en zo. Ik ben een keer met m'n spullen naar Stork Aerospace SP geweest in Helmond waar de echte F16 poten gereviseerd worden. Heb daar wat info gekregen, ze waren zó onder de indruk van zo'n hobby-nerd dat ik een aantal van deze data platen heb gekregen.... Deze heb ik thuis ingescanned en bewerkt (Jolmer heefd ze voor me nog wat scherper gekregen) Daarna verkleind op waterdecalsheets geprint en deze op oracover chrome geplakt. (Decal sheets voor inktjet printer:
http://www.aviationmegastore.com/cl...fdafeef&action=prodinfo&parent_id=0&art=84996 )
Ik heb inmiddels 600+ detail foto's van de demo bak waar de juiste serienummers af te lezen zijn. Ja ja, bij schaal telt elke letter!
Hieronder enkele platen:
Begonnen met de lucht schakelaars benodigd voor:
- hoofdschakelaar retracts
- Remmen
- Neuspoot extensie bij take-off
- Speedbrakes
- wieldeuren
- sequence klep voor de wieldeuren