Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Iets over de nachtachterlicht, dit is een goed doordacht systeem.
Als je s'nachts achter een voertuig rijdt met deze verlichting heb je de volgende verlichtings beelden:
1. rood vlak: je bent te ver weg
2. twee rode vlakken: je rijdt op de juiste afstand
3. vier rode vlakken: je rijdt te dicht op het voertuig
Tja... Heb 18 jaar bij Marko - (fabrikant van kantoor en schoolmeubels) gewerkt als werkvoorbereider/calculator, heb daar toch iets van onthouden .
Maar wat veel belangrijker is, ik vind werken met hout, zeker in een kleine schaal, ook leuk, en dat helpt ook.
Aan de voorvork moet wel het meest gebeuren. Het spatbord is nu aangepast, heb de koplamp iets verbeterd door wat naden te dichten en de aan/uitschakelaar er op te maken (zie bovenste foto).
De vork op zich is een ramp, wil ik deze goed laten lijken op de echte dan zou ik hem compleet opnieuw moeten bouwen. Dit ga ik niet doen, ik ga hem zo veranderen dat hij er wat beterder uitziet.
Kan je die veren niet zelf maken door bv een messing draad rond een staafje te wikkelen?
De veren van de krad hebben eigenlijk een dubbele conische vorm maar dit is wat moeilijk zelf na te maken. Maar gewone rechte veren zouden hem toch ook niet misstaan, denk ik.
Vanavond bij een kameraad geweest, die sleutelt veel aan auto's. Deze heeft heel veel laatjes met onderdeeltjes, en tot mijn verrassing ook wat veertjes die ik gebruiken kan.. Joepie!
Eerste idee was een veer uit een pen: A, deze is te klein.
Tweede idee was een veer van Tamiya, raceauto: te groot.
En dit is hem dan, veer B!
Eerst ontdekte ik dat iemand het zo leuk heeft gevonden om een deuk in mijn auto te rijden en weggereden is, vervolgens ging de aandrijfriem voor dynamo en stuurbekrachtiging vanmiddag in de vernieling. Blijkt ook nog de een of andere exotische maat te zijn die niet op voorraad ligt, misschien komt deze morgen in de autozaak binnen... nweer:nweer:nweer:nweer: