Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hmm, dan kom je toch echt wel duurder uit ja. In het begin wouw ik ook alleen in NL bestellen maar hobbyking is toch echt geen slechte keus. Ik durf te wedden dat minimaal 3/5e van alle lipos van eigenaren op dit forum van hobbyking komen. Dat geeft toch wel een betrouwbare indruk?en de rest dan? zoals lader, stekkers, enz. die kosten ook geld. trouwens ik bestel alleen in NL dingen. en met mijn lijstje kom ik uit op 180,- inc. 2 lipo's van turnigy's 2s1p 5000mAh 20c.
pas met je scooter op voor lantaarnpalen.
Langs gaan is idd leuker maar ouders hebben geen zin om elke keer er naartoe te gaanveel suc6 met bestellen ,
mijn ervaring is , je besteld 1 ding , je bent gelijk verslaafd aan bestellen terwijl de LHS bezoeken toch leuker is![]()
Langs gaan is idd leuker maar ouders hebben geen zin om elke keer er naartoe te gaan![]()
Het feit dat ik eerst een certificaat nodig heb die nu 400 euro kost ongeveer.je hebt nu een scooter dus wat houd je tegen?![]()
Het feit dat ik eerst een certificaat nodig heb die nu 400 euro kost ongeveer.
Dankuwel voor het betalen papalief![]()
Haha, dat zei ik@ indigo Dan ben je ongeveer 80 euro kwijt, bespaart je 100 euro
ik heb ff rond gekeken bij die hobbyking en het kost echt niks daar. 30 euro voor een lipo. das gewoon min. de helf van hier. en de laders 30 euro ofzo. nou ga ik er wel eens ff over nadenken..![]()
Ik heb m al sinds januari , maar die scooter was de laatste bij de dealer van zn soort, en ik wouw m echtjoepie wat heb je dan aan een scooter als je je certificaat nog niet hebt ? xD
Ik heb m al sinds januari , maar die scooter was de laatste bij de dealer van zn soort, en ik wouw m echt![]()
De Peugeot Jet Force C-TechWelke scooter dan?
![]()
De Peugeot Jet Force C-Tech
EDIT: Maar zoals selwyn al zegt, we gaan wel heel erg offtopic hier :O
ntopic:
Oke ontopic vraag dan maar, wat heb je nodig om een stampede kap op een rustler te zetten?
Je hebt nu maximum destruction en grave digger kappen, en over tijdje komt ook de Monster Mutt kap uit en die willen we op de Rustler zetten.
Voor zal het wel verhoogde bodyposten zijn, maar achter??
ja ik vind die monster mutt ook wel vet maar zit er dan ook echt die oren en tong bij? ik zou hem alleen maar kopen als hij kant en klaar is zoeits krijg je nooit zelf gespoten zekker ik niet