Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hoe bedoel je, dat hoort zo?
Had het gisteren in de woonkamer nog (hoge snelheden of turbulentie dus uitgesloten)
Kon mij de mogelijkheden niet laten ontgaan om wat tegen stokpaardjes te duwen![]()
Mag ik hier als beginner even op reagerenMaar in de woonkamer heb je veel meer last van wervelingen dan buiten. Ik heb de mCPX nog niet binnen gevlogen maar wel mijn Walkera V100D01 en het verschil is best enorm voelbaar. Zo strak als ik deze buiten kan hoveren zoveel meer moeite kost het mij binnen. Lukt wel maar moet veel meer corrigeren..
Niet lullig bedoeld, maar als beginner sta jij waarschijnlijk nog wat te traag en te heftig te sturen
Wat ik wel weet is dat het vreselijk verslavend is. En het leerproces gaat met ups en downs. Soms zie je het niet meer zitten. Maar dan lukt het opeens weer en ben je de rest van de dag in een roes..
Drupje olie op motorlagers en tandwieltje.
Motor moet bij jouw nog loskomen.
Ik begon 6 weken geleden met een Solo Pro. Kijken of het wat is naast m'n andere hobby fotografie.. Sindsdien ben ik verslaafd. Dacht dat ik RTF zou blijven doen maar inmiddels heb ik ontdekt dat ik repareren en bouwen minstens zo leuk vind. Heerlijk om te prutsen aan een helicopter. Nu maar leren vliegen en kijken of ik het vliegen met fotografie kan combineren. Dat zou mooi zijn![]()
De eflite accus zijn niet echt joepie, bestel een paar hyperions of nanos
Ik zou eerst braaf een FP kunnen kopen maar ik denk voor deze CP te gaan. Het zal moeilijk zijn maar t'is gewoon te VET.![]()
Ik ben me recent terug voor modelbouw van het coole type gaan interesseren. Ik dacht eerst aan een e-vliegtuig en kwam via wat omwegen op de trex100 en uiteindelijk op deze. Dit is nice!
Enkele jaren terug heb ik me geamuseerd met een picooz maar na een maand niet meer naar omgekeken.
En in feite ben ik ook een ancien want ik heb ook nog met de eerste mscomposit Hornet geklooid (gehooverd zeg maar).
Ik zou eerst braaf een FP kunnen kopen maar ik denk voor deze CP te gaan. Het zal moeilijk zijn maar t'is gewoon te VET.
En wachten op de trex100 3g heeft weinig zin...
Voor € 180,- kun je weinig verkeerd doen toch!?
Is de zender in de RTF versie voldoende van kwaliteit? Ik heb het dan op de joysticks.
Zoals je al had gemerkt is er weinig vermogen beschikbaar dus je kan moeilijk even wat pitch geven om 'm met minimaal hoogte verlies op kop laten gaan of een flip te maken. Geef je te veel pitch dan kakt de rotor ver in en/of blijft ie draaien om z'n als alsof de gyro de weg kwijt is.[...]
Had me nog zo voorgenomen om nu eens in het echt een flip o.i.d. te proberen (op de sim gaan die moeiteloos, net als tic-tocs) maar ik krijg zelfs met dit goedkope dingetje die interne knop niet om. Blijkbaar is mijn voorgeprogrammeerde "niet-crashen!!!!" stand toch nog steeds te sterk. Maar ja dat heb ik er dan ook bijna 30 jaar in lopen rammen....
Vind dat wat te ver gaan hoor. Ik kan uitstekend rijden in m'n Landrover maar ook in de Toyota van mijn vrouw. Zijn niet te vergelijken maar ik ga niet de Aygo laten staan omdat ik bang ben dat ik de Landrover niet meer kan rijden. Is gewoon wennen aan de verschillende eigenschappen van verschillende modellen. Hier rij ik op de snelweg en in Suriname op bauxietwegen. Is gewoon aanpassen volgens mij![]()