Spektrum DX7 & Quadcopter board Hobbyking

Tipje: Gebruik GEEN propsavers. Gebruik gewoon propadapters. Ik heb het eens geprobeerd maar as je een beetje hard gas geeft (en hard een bocht draait) heb je kans dat het geheel los komt.

Ik vlieg trouwens ook met een HK-board. De setup en waarom ik in heli-modus vlieg staat over een kwartiertje in het andere draadje (show draadje).

Vergeet niet om een paar servorubbertjes onder het boardje te maken. Minder trillingen op de gyro's.

grtz.

Danny

DSC03695kl.jpg
 
Ziet er goed uit Danny.
Kan ik weer wat afkijken.
Ik heb ook Leds besteld in de wd uitvoering.
Aan de zijkant staat ook wel mooi i.p.v. de onderkant.
Ziet er wel gaaf uit!
Kom misschien nog wel terug op je helinstellingen als het zover is.
Toch een leuk instap model voor ongeveer € 125 zonder accu.
Groeten
Ton

Het schijnt dat het board nu in een mooi doosje komt ingeschuimd.
Dat is dan ook in zijn geheel te gebruiken als trillingdemper.
We zien het wel als het binnen is.
 
Laatst bewerkt:
Vraagje , ik zag je setup waarom heb je voor de Turnigy regelaars gekozen voor de Sentry en niet de Plush? , je gebruikt de balanceerconnectors toch niet.

Hallo Jaccies...

Ik heb puur voor deze regelaars gekozen omdat er op het moment van bestellen geen anderen op voorraad waren. En deze kan ik ook nog eens voor andere projecten gebruiken.
Ik heb de balanceer aansluiting zodanig weggewerkt dat ik er geen last van heb

@ Helitony:
Ik heb er nu servorubbertjes tussen, en kan wel enige verandering constateren in de stabiliteit, al ben ik er nog niet helemaal uit hoe ik het e.a. moet afstellen.
Ik doe het nu zo: Gas geven, proberen te hooveren, sticks neutraal en kijken welke kant hij op wil. Echter is dit niet echt betrouwbaar, omdat ik op zolder zit te klooien, en het na een paar keer gasgegeven erg turbulent in de tent word ! :p

Ik hoop dat het binnenkort eens droog word, en er iets minder wind is, zodat ik hem eens rustig buiten kan proberen. Zodoende heb ik iets meer ruimte, en minder last van het grondeffect.

gr Gert
 
Laatst bewerkt:
Of Danny even raadplegen die heeft hem al goed werkend lees ik.
Het blijkt dat de nieuwe KK software V4.7 ook geschikt is voor het HK board.
Kijk hier maar even voor de files.
Je kunt dan ook een X mode maken.
RC Groups - View Single Post - Improved firmware for the KK multicopter, also the HK KK.

Het wordt in deze filmpjes uitgelegd:
NmT73uHj5nw[/media] Build - Flashing The HK Quadcopter Board Part 1 of 2 - YouTube
(hier zie je ook de verpakking van het board die je in zijn geheel kunt gebruiken als trillingdemper)
vervolg
AqLuZ2Vhz1Y[/media] Build Part 5B Flashing The HK Quadcopter Board Build 2 - YouTube

Ik heb inmiddels de tools besteld.
Testen op een reserve board is te proberen.
Ton
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Software

Er worden eigenlijk twee stukjes software gebruikt op de firmware op het KK board te updaten

AVRStudio en Die Molls

Installeer ze niet alle twee op dezelfde pc, de verschillende drivers "bijten" elkaar.
 
Hij vliegt.....!!!




D'r moet nog wel wat ge-"finetuned" worden, echter nadat ik de rubbertjes onder het board had geplaatst, en de yaw gyro gereversed had ging het een stuk beter..Nu de potmeters stapje voor stapje afstellen..

:thumbsup:

Intussen een extra boardje besteld om mee te expirimenteren. De volgende die ik wil maken om mee te expirimenteren word van carbon buis en aluminium. ( Carbon heb ik de schuur vol van ) Ik zoek echter nog een leuk betaalbaar ontwerp voor de basis-plaat...wie weet wat, of heeft nog wat liggen ? Misschien een leuke "ruil-deal"met carbon buis ??

gr Gert
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Leuk Gert dat hij het doet.
Een groter veld en gelijk een meter de lucht in.
Heb je geen last van het grondeffect net als bij mijn heli.
Het volgende filmpje zal vast beter zijn.
Succes
Ton
 
Het droge weer, en mijn nieuwe lipo's komen er aan, en ...ik heb drie weken vakantie, dus dat word Quad leren vliegen, en lekker relaxen tijdens het FPV vliegen. ;)

gr Gert
 
Bij deze nog wat duidelijkere foto's van hoe je een "spin" kan maken.

Voor de duidelijkheid - de bovenkant van het printje is de +



86cbda7136a952f98d65f3f5ab4bf4e52c78f870d876294cb068fb9a52ffad846g.jpg



Soldeer 3 pootjes voor de + aan de bovenzijde, en 3 pootjes voor de - aan de onderzijde


14266b7536b6c0d4424c042297fbe5bf8d8ccecc38d44e0c2a5a8ae999f336dc6g.jpg




74f6cd6c4785b1aeb581ffcf0e7812bab87d11a103c7bb39efe1c9e1981ed3de6g.jpg


Alles wel goed isoleren met een vracht isolatie (vulcaniserende) tape...


gr Gert
 
Hoi Gert,

Goed idee en goed te zien wat je bedoeld.
Maar toch iets houd me tegen om het zo te doen.
Het aansluitstekkertje op het plaatje (aan de accu kant) heeft de totaal stroom te verduren en dat kan afh. van de gebruikte motoren, prop etc behoorlijk oplopen.
Op volle knuppel uislag kan dat al makkelijk naar de 30A en hoger gaan uiteraard niet langdurig maar toch.
Hoe dik is dat koper filmpje op het plaatje b.v.
Aan de andere kant jij vliegt er al mee en het gaat nog steeds goed.

Ik ga het oplossen dmv. van een spin van draden en die solderen zie ook dit filmpje
Tn2Nt3sjsI0[/media] spider - YouTube

Gaat het vliegen nog steeds goed/beter?
Ton
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ondertussen begonnen met een nieuw frame, Het HobbyKing frame had toch al wel wat te verduren gehad de laatste dagen...en was niet meer te lijmen..


e46ad687e5f8b74af5ef64b5fb99b7f2541ba207fd24c6ac1f0b672171f5092b6g.jpg



Aluminium koker 15x15mm


cbf66afef2fcafdbb70ddc4770d3e826c2b0abf747e76b2c7f499ec7b2b916e36g.jpg




Even aftekenen om een handvol gaatjes te boren voor de gewichtsbesparing...


5c848b136d9fd9944ade8bb3568686a1d26bb9a70604cd1dac36f98f51f382b56g.jpg


gr Gert
 
Hallo Ton...

Zoals het bovenstaande al doet vermoeden gaat het vliegen nog niet helemaal van een leien dakje ;) Maar we blijven proberen en afstellen... Aan de andere kant..Een beetje hulp qua afstellen (uit de buurt) zou niet verkeerd zijn....

Met een beetje geluk heb ik zondag tegen het eind van de middag weer een vliegende quadro (maar dan wat steviger)

gr Gert
 
Het is niet anders Gert je geeft de moed gelukkig niet op zie ik er verschijnt een mooi alu frame. Alle onderdelen zijn toch weer te gebruiken neem ik aan.
Tja hulp is altijd fijn ik woon wel in de buurt maar ben helaas nog niet zo ver.
De spullen stromen binnen maar heb nog niet alles.
Mijn kennis op dit moment is wat ik te lezen kan vinden dat is wel veel maar dan nog de pratijk.
Het gezegde is de aanhouder wint.
Succes en de verrichtingen zien we hier wel.
Ton
 
Eindelijk ...alles nog eens nagelopen, en tot de conclusie gekomen dat het gewoon goed MOET zijn...
De potmeters op de print vol open gedraaid, en stukje bij beetje terug gedraaid.
en jawel... stabiel. Tenminste.. een stuk beter. Nu is het zelfs voor mij te doen !


Nu is het een kwestie van oefenen, oefenen, en nog eens oefenen, o ja.. en wachten op een volgende shipload proppen.

gr Gert
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top