Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik kan het niet goed zien op de foto maar het lijkt dat de motoren onder een hoek staan en niet vlak op de bodemplaat.
Klopt dat?
De motoren => HobbyKing Online R/C Hobby Store : NTM Prop Drive Series 28-26A 1200kv / 250wWat voor motors heb je erop zitten ReneDL?
Die van mij heeft zijn eerste hupjes gemaakt het eerste wat ook opviel is het zwakke landingsgestel, daar moeten we zeker wat aan doen.
Groetjes ReneDL
Hallo, ik ben helemaal nieuw en werd deze discussie ingezogen omdat ik ook net zo'n HK quad geval aan het vliegen heb.
Mijn eerste accu-lading ging op aan afregelen en de 2e heb ik nonstop 12,5 minuten in de lucht gehad, waaruit mag blijken dat het een gemakkelijk vliegend object is.
Ook mijn landinggestel is intussen vervangen door een aluminium exemplaar van 190 gr, dus 170 gram extra wat een vliegduurverkorting oplevert van enkele minuten.
Hiervoor moet nog een carbon versie komen of de wel zeer doeltreffende oplossing van Gert.
Voor aspirant vliegers die problemen hebben met de ruder-instelling moet je bedenken dat er een drukfout in de handleiding staat.
In het tekeningetje waarin de draairicht van de motoren word aangegeven moet links en rechts omgedraaid worden, ander klopt de text over het controleren van de yaw-giro niet.
Ik vlieg met yaw 100 % en roll en pitch 50 %.
Het is een fantastische aanvulling op de heli's en ik ga binnenkort een 2e bestellen maar deze wil ik dan opbouwen met koolstofbuizen, dus zonder houten frame.
Mijn accu is 3S 2200 en de motoren zijn 1200 kv 150 watt en de props 8X5 en lijkt goed te voldoen.
De eerste keer proefdraaien had ik hem verzwaard met 1kg aan lijmtangen en een extra accu, in totaak 2 kg.
Deze combinatie bleef niet op de plek dus trekken doet ie wel.
Groeten Johan
Ik vlieg in de originele "+configuratie" en op de bijhorende tekening voor de draairichting van de motoren, draaien 1 en 4 (boven en onder) tegen klokwijzerzin en motoren 2 en 3 (links en rechts) in klokwijzerzin wat volgens mij zo moet ook want als je 2 en 3 gaat omdraaien, draaien ze alle vier in de zelfde richting wat zeker niet mag en zouden twee soorten propellers geen nut meer hebben.Voor aspirant vliegers die problemen hebben met de ruder-instelling moet je bedenken dat er een drukfout in de handleiding staat.
In het tekeningetje waarin de draairicht van de motoren word aangegeven moet links en rechts omgedraaid worden, ander klopt de text over het controleren van de yaw-giro niet.
Ik vlieg met yaw 100 % en roll en pitch 50 %.
Groeten Johan
Dat ziet er inderdaad heel goed uitEen plaatje zegt meer dan .........
Hij veert nog lekker ook bij de landing.
Kan ik dan de conclusie trekken dat dit de juiste draairichting is die volgens de HK manual?
Uiteraard als je een ongewijzigd HK board gebruik.
Van boven op de quad gezien.
Wie weet het?