Dit witte waas heb ik ook bij lichte/witte objecten. Zal vanavond voorbeeldje sturen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
ja is gewoon zoals je het met de blote oog ook ziet zon die erdoorheen glinstert [emoji1]. Misschien wennen voor jullie, eant met mobius en sjcam wordt het dan helemaal zwartIk zie het nu ook pas wanneer ik het beeld fullscreen zet. Dat is toch niet meer dan het schitteren van de zon tussen de bomen door? Valt me nog mee. Mijn SJ4000 gaat daar waarschijnlijk veel minder goed mee om. Sowieso met de donker stukken.
Voor het geld echt een mooi cameraatje die Xiaomi.
Aha ik zie het aan de witte shirt wat reflecterends.Screenshotje van gisteren. Beetje wazig beeld omdat het een screenshot uit de video is.
![]()
Ziet er goed uit [emoji106] . Het forum is eindelijk weer online. Ik heb een goede video gevonden die de xiaomi yi en mobius vergelijkt.Lens protector zit erop. Met een dremel het gat net iets groter gemaakt zodat ie past. (Scheelt maar heel weinig)
![]()
voorwerpen dichtbij zijn scherper als het goed is.Het is bij mij niet echt wazig maar de video lijkt niet scherp als je inzoomt. Kan dat door focus komen of ligt dat aan de lens?