De Berg is van Jan!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Hoor eens Blue's Broer.
Je bent geheel vrij in het denken (dus ook met betrekking tot de bovengenoemde fantasieën). zelfs heel erg vrij in het geven van je mening, maar qua feiten sla je de plank weer geheel mis.
 
Laatst bewerkt:
Stokhorst, het gaat hier over streepjes, niet over splinters en ook niet over balken, dus probeer nou maar niet om bijdehand te doen.

Roel, ik ga alleen over de koppelstreepjes. Overige leestekens, interpunctie en spellingcontrole zijn de afdeling van Bagger.
 
Tja, iemand die het presteert om tijdens z'n vakantie een zak vol tentstokken te vergeten verdient een passende bijnaam.
 
Bij afwezigheid van de dames op HH en de rondborstige dames met de bierpullen na.

Heren,

De beheerder van de hekjes, heeft het poortje open laten staan van de kippenren
In het buitenbergse, huppelde afgelopen donderdag avond een schepsel rond, wat erg veel overeenkomsten heeft met onderstaande bewegende compositie schets.

plofkip.gif
 
Tja, iemand die het presteert om tijdens z'n vakantie een zak vol tentstokken te vergeten verdient een passende bijnaam.

Dat was natuurlijk een blunder van jewelste.
Ondanks dat het een klein, en gecamoufleerd, zakje was met stokjes die enkel als optie dienden; het was een blunder.
Blunder is gecorrigeerd en alles gaat weer verder als voorheen.
 
Ja... wat had je dan gedacht? Je mag daar niet parkeren, dat weet je best, en dat had je gerust even tegen Roel kunnen zeggen....
 
Wat nou wielklem? Weg er mee:

weg-met-de-wielklem_01.jpg


Nou ik dat bij zo'n tank iets meer werk, maar ik zou me niet laten kennen. Waar zitten bij zo'n ding eigenlijk de reserve loopwielen of hoe ze die dingen ook mogen noemen?
 
... Waar zitten bij zo'n ding eigenlijk de reserve loopwielen of hoe ze die dingen ook mogen noemen?

Da's een kwestie van (zoals de Engelsen zo mooi zeggen) "mutual assistance".
De reserve loopwielen van tank A zitten onder tank B en vice versa.
Als tank A eerder naar de barrebiesjes wordt geschoten dan tank B, en tank A is bereikbaar, (staat dus niet achter vijandelijke linies kapot te zijn) heb je meteen voldoende loopwielen voor tank B. En misschien wel C en D er bij.
Als tank B eerder... Nou ja, vul het verhaaltje zelf maar aan en kleur de plaatjes.
(Camouflagepatroon graag)
 
Dus als je een reserve wiel nodig hebt en de vijand heeft pauze, schiet je gewoon je buurman aan.... Handig!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top