ron van sommeren
Forum veteraan
Rookgeneratortje erbij (uitlaat diesel-injectie?) en hij is helemaal af.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Waarom? hij rookt naar mijn mening precies schaal.... Je moet niet van die overdreven dikke rookwolken hebben....Rookgeneratortje erbij (uitlaat diesel-injectie?) en hij is helemaal af.
Only emotionally....No koi's were harmed by the making of this video??
Ik heb zo'n beeld voor me van een ploegende sleper met een grote rookpluim achter zich.
Maar jij zult dat veel beter weten. Of loopt deze al op LNG?
Als ik zie hoe snel het reageert op roeruitslag, dan denk ik dat het best wel snel wil....
Zeer gaaf, maar ik wist niet dat rook in een flesje te koop was. Ik heb liever toch rook uit een blikje, of het zou in potjes geleverd moeten worden!
Ik ben eigenlijk meer een liefhebber van modelvliegen
Dacht bij het eerste filmpje in de bak dat de schipper aan de drank was
En dan te bedenken dat hij nog maar net is begonnen en nu al resultaat heeft geboekt. Voordat ik enig resultaat had was ik 1,5 jaar verder en ik voor het eerst 10 minuten heb kunnen varen voordat het stuk ging. Daarna ben ik helemaal opnieuw begonnen met de ervaringen uit het verleden in mijn achterhoofd en alles in een nieuw ontwerp heb gestopt wat tot op heden heel gebleven is.Ook goed om te zien hoe je doorpakt na alles wat je hebt meegemaakt! Respect!!!!