Ha Klaas,Netjes hoor Wolter! En het dek ligt er los al redelijk passend in. Succes met het vervolg. Gr. Klaas.
Bedankt. Maar alles dat nu netjes erin ligt lag al zo. Dat wat boven het dek uit steekt was het probleem. Maar verder erg netjes
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ha Klaas,Netjes hoor Wolter! En het dek ligt er los al redelijk passend in. Succes met het vervolg. Gr. Klaas.
Ha Ron,Ik vaar al veertig jaar met batterijen die parralel gezet worden , twee maal of drie maal 12volt7Ah , nog nooit problemen of kapotte batterijen gehad . Theoretisch zou het kunnen dat ze mekaar leeg trekken maar in de praktijk heb ik het nog nooit ervaren . Je moet natuurlijk wel dezelfde batterijen nemen en geen oude en nieuwe mengen . Daarom koop ik ze steeds met twee of drie tegelijk als ik ze zowieso vernieuw om de drie jaar . Dan ben ik zeker dat ik weer drie jaar verder kan zonder problemen .
Ha Klaas,Wolter, Schitterend als dat moois wat te koop is. Maar dat trekt aardig vacuum op je portemonnee. In mijn beleving zijn er een hele hoop dingen zelf te maken. Realiseer me daarbij wel dat ik qua ervaring meer dan 50 jaar op je voor loop. De stootrand heb ik gemaakt van een plaat rubber (spatlap?) die ik langs de weg heb gevonden. Stroken van gesneden en daar weer stukjes van die met CA-lijm op de romp zijn geplakt. De schuine randjes heb ik gesneden met een scheermes(krabbertje). Snijden onder een hoek van 45° en eerst nat maken. Resultaat een echte rubberen stootrand en de kosten 2x niks. Krabbertjes koop ik bij de Lidl. Met een beetje mazzel heb je al een beetje baardgroei en die dingen toch nodig. Ankers zijn goed te maken van strookjes afval plastic. Zie mijn bouwverslag van het coastertje. Kost je wel een paar uur, maar (in mijn geval) is de voldoening groot. Ankertje bestaat uit 17 onderdelen. Kettingen te dik maar later vervangen door passende diameter. Succes ermee! Gr. Klaas.
Bekijk bijlage 322826
Maar als ik het examen haal is het wel besparen op reiskosten t.o.v. Het openbare vervoerWolter, Nog gefeliciteerd met je verjaardag. Wel een mijlpaal in je leven! Succes met je rijexamen. Maar autorijden is een duurdere hobby dan modelbouwen. Gr. Klaas.
Er is een nog veel duurdere hobby dan autorijden.... Maar autorijden is een duurdere hobby dan modelbouwen. ...
Er is een nog veel duurdere hobby dan autorijden.
En die hobby is doorgaans de eerste twintig jaar buitengewoon fnuikend voor modelbouw.