Clik! 124 gram AUW + Strecker modificatie foto's / info

  • Topicstarter Topicstarter Koen
  • Startdatum Startdatum
alex jij loopt wel een beetje achter met je towerpro servos en je micro rex.

Waneer ga jij aan de ds 47 en strecker. jij moet geld zat hebben wil je met 3 2.6 kisten en een 3m kist kunnen willen vliegen.

Duszzzz?


Grt.
Het gaat erom hoe je vliegt :)
En het heeft vind ik niks te maken met hoeveel geld je hebt.

Maar ja, dit was beetje off-topic.
Ik hoop binnekort ook een Clik te hebben :mrgreen:
 
Laatst bewerkt:
alex jij loopt wel een beetje achter met je towerpro servos en je micro rex.

Waneer ga jij aan de ds 47 en strecker. jij moet geld zat hebben wil je met 3 2.6 kisten en een 3m kist kunnen willen vliegen.

Duszzzz?


Grt.


Peter; zoek eens werk, dan kun je ook de dingen kopen die je leuk vind;) Jaloezie is een slechte eigenschap;) Oja, je loopt achter; ik heb er nog een 3.05m Extra bij:)
 
Laatst bewerkt:
Peter, wat maakt het uit waar hij mee vliegt, als hij daar lekker mee vliegt moet hij dat doen!!!
Hij vliegt nog steeds beter als mij, althans, dat ik met de andere clik vloog;P

Maar goed,
Alex vind die setup van hem lekker vliegen, dan moet hij dat lekker doen,,
hij heeft een yak staan met D47,, dus hij heeft het apratuur wel...
laat hem gewoon lekker met zijn setup vliegen,, en jij mss sparen voor eigen DA50,,,
 
en jij mss sparen voor eigen DA50,,,

046.gif
 
Owja, gekruikte koolstof voor de clik
2mm hol voor landings gestel
0.3mm voor kruis naar achter.
1mm voorkruis onder de vleugel
ik kan nog gewicht besparen op servostekkers, accu(bestel van de week nieuwe. endan nog op de ontvanger.

Grt,
 
Ga je je servodraden e.d. daadwerkelijk vervangen door wikkeldraad? (is echt een rotwerkje, ik waarschuw je:))
 
Ik haat dat ook

Ben een paar weken geleden met wikkeldraad bezig geweest voor ledverlichting, dat zijn dan nog maar 2 draadjes (+ en -), maar ik werd er niet echt vrolijk van, die draadjes breken ook steeds bij mij:D

Grt.
 
De Clik is ook niet van Depron maar van een lichtere variant met slechts aan 1 kant een huidlaagje.... Vergelijkbaar met het materiaal wat Donuts Models gebruikt voor hun modellen. (Gediplac +/-20% lichter dan Depron.)
 
Back
Top