E-Sky Belt-CP

het blijkt dat de fabriek aan het verhuizen is en op halvekracht draait dit hopen ze in juli opgelost te hebben dan kunnen ze ook tweemaal zo veel produceren
 
hadden ze laatst bij 4rc ook al uitgelegt.
moet toch nog ff sparen.
onderdelen zijn dus heel moeilijk te krijgen nu.
 
eddieb, heb jij donderdag bij 4rc met de honeybee king gevlogen toen ik er was?
ik was die ene die de fp wou maar, nu ben ik toch ff aan het door sparen voor de belt cp.
 
hoe duur kost het ongeveer om de belt cp bij john hobby te kopen + verzendkosten en alles er bij?

De Belt kost bij johnhobby 120 euro. Daar komtdan gemiddeld 30 euro verzendkosten bij. Dat lijkt veel en dat is het natuurlijk ook maar als je je bedenkt dat een Belt in Nederland rond de 200-230 euro kost is dat de moeite waard. Ik heb voor 200 euro besteld (o.a. extra onderdelen, gereedschap en een simulator) en hoop deze week te ontvangen (vorig weekend besteld). Ben alleen niet zo te spreken over het mail tracking systeem van hongkongpost.com. Ik heb van johnhobby een code gekregen maar deze wordt zonder "aquiring code" niet geaccepteerd. En juist die code heb ik volgens mij niet. Kan uiteraard aan mij liggen maar dit heeft ook wel wat, zo blijft het een verassing :rolleyes:
 
Bestellen in hongkong is leuk en gaat prima, maaaaaaaarrrrrrrrr..
Persoonlijk wat mindere ervaring bij de aankoop van mijn king2.
Daar was in het begin nog al wat mis mee. De ESC brande na 5 minuten er uit en de accu na 2 keer laden bol. (nu kan het allemaal wel eigenschuld zijn maar je denkt toch aan garantie)
De garantie is goed... stuur maar terug en dan krijg je vervanging...
Terug sturen naar hongkong van een motor met ESC kost tussen de 25 en 35 euro en duurt ongeveer 8 dagen..
Vervolgens stuurt hongkong weer alles op kost weer 8 dagen...
Dus wacht tijd 16 dagen terwijl je net eindelijk wou beginnen en dat voor een onderdeel die maar 35 euro kost...
Dus geen garantie genomen en zelf alles lokaal gekocht..

Moraal van het verhaal..
Koop wat je wilt in hongkong bij john hobby of cyberport888 of anderen...
Zolang het maar losse onderdelen zijn die eigenlijk niet kapot kunnen zijn bij binnenkomst.
Een RTF uit de doos??? haal die lokaal bij de dealer zodat je terug kunt bij vragen en schades... (bij 4rc b.v. worden die schades voorkomen door ze zelf eerst te testen voor je als extra service. Al heb ik dit alleen van horen zeggen en heb daar geen ervaring mee.)

CU benno
 
volgens mij zijn de belt cp bij johnhobby uit verkocht. (sold out)
ik weet niet of iemant dit weet maar; wanneer komen ze weer?
 
Als je geen ervaring hebt met heli's is het kopen op afstand vragen om problemen.
Benno gaf het net al aan. Garantie is moeilijk en in het begin zul je echt hulp nodig hebben want RTF betekent eigenlijk ready to fix. Hij moet eerst afgesteld worden, ingevlogen.....het is allemaal vele malen lastiger dan je denkt.

Je eerste heli moet je gewoon in een winkel kopen en in jouw geval gewoon bij 4RC in Doetinchem. Remco vliegt hem in voor je en je ziet dan dus dat hij het prima doet. Daarna kun je zelf aan de slag en zul je net als ik hem in no-time gesloopt hebben.....en dan kan Remco of Eddie je wel weer helpen met fixen.
 
Dus bespaar je geld door hem in HongKong te kopen. Althans, als je niet gesnaaid wordt door de Douane, want dan komt er nog 15 euro inklaring, 19% BTW en importheffing bij op en kost de heli in 1 klap bijna net zoveel als hier.

Daarna rampetamp je hem in elkaar omdat je onervaren bent. Geld heb je niet meer, want dat is op en voila !! JE hebt helemaal niets.

Koop iets wat toereikend is voor je budget en zorg dat je geld hebt voor spares. Anders is de lol er heeeeeel gauw af.
 
of ik koop een king bij 4rc, is wel goedkoper dan de belt.
en dan vraag ik aan mijn ouders of ik een sim mag ff slijmen dus :P
 
levertijd john hobby

Ik had die van mij op 5 mei besteld en volgens mij kwam hij op 17 mei binnen.
Je krijgt overigen een tracking nummer waarme je op kunt vragen waar hij is.
Tussen het moment dat men hem in Hong Kong naar Nederland verstuurt en dat de melding verschijnt dat hij in Nederland is zit wel lang. Maar als de melding komt dat hij in nederland is........

Groeten,

Wilbert

ik had mn belt cp carbon zondagavond besteld en op
donderdag (diezelfde week) lag er bij thuiskomst uit mn werk
een briefje door de deur van tnt dat ze langs geweest waren
vrijdag had ik m in mn handen.
 
Naar mijn ervaring werkt de mailtracking van Honkongpost prima.
Maar verassingen kunnen ook leuk zijn:lol:

Kunt U mij dan even aangegeven hoe dit werkt want ik voel me nu toch wel een beetje dommig. Ik kreeg in mijn mail van jh een code. Deze kun je invoeren als je op de site van hongkongpost op mailtracking klikt. Maar dan wordt nog om een extra code gevraagd. Wat moet ik daar invullen dan?
 
Hallo knoxville,
Hier de link naar de pagina Hongkong Post - Mail Tracking maar die had je al denk ik;)
Alleen de code in het bovenste veld ingeven en enter geven.
Daarna staat op het scherm waar hij is volgens de tracking!

En.....Sorry voor die flauwe opmerking....ik kon het even niet laten:oops:

Groeten,
Wilbert.
 
Back
Top