Hoe neem je je auto en verdere spullen mee?

Hoi Hoi
Ik vroeg mij af hoe jullie je auto en alle andere spullen zoal mee nemen?
Als ik al ergens ga kijken zie ik meestal de bekende praxis gereedschap koffers,of de zogenaamde butler koffers.
Nu had ik vroeger ook zo een butler koffer,maar daar paste bv weer net de zender niet in.
Ik loop nu met het idee een koffer zelf te maken,en dan gericht op mijn eigen auto en zender,en lader,accu's en gereedschap.
Dus nu wilde ik wel eens weten of er meerdere zijn die zelf een koffer of kist gemaakt hebben,zodat ik daar weer mischien wat handigheidjes van over kan nemen,voor ik aan de bouw begin,of ergens achteraf weer achter moet komen .

Mvg Ewald
 
Als ik naar het circuit ga neem ik 2 sporttassen (1 voor de auto en electronica en één voor andere zooi) mee en een koffer en een plastic zak voor de body en brandstof.

Tsja zelf maken..hoewel het wel een stuk arbeidsintensiever en creatiever is als je het zelf doet; als je soms kijkt bij de aanbiedingen Aldi/Gamma worden er soms koffers voor paar tientjes(2) verkocht dus dan is voor mij/de meeste (gok ik ) de keus snel gemaakt.
 
Ik heb een polybutler voor het gereedschap, kleine onderdeeltjes, verschillende soorten olie, tandwielen, etc. Welbeschouwd is een polybutler erg duur voor wat je er voor krijgt, maar ik vind hem wel heel erg handig. Daarnaast heb ik twee van die inklapbare kratten voor banden, startkist, lader, voeding, reserve onderdelen (zitten dan weer in zo'n doos met vakjes), brandstof, verlengsnoer, set-up board, schoonmaak artikelen, tywraps, etc... Bovenop deze kratten ligt zo'n platte rechthoekige serpent tas (die je bij een Serpent 705 kreeg) met daarin mijn zender, wat doeken en reserve motor en uitlaten. Op die platte tas staat mijn auto. De klapkratten zet ik op een opvouwbaar steekwagentje om ze van de 1:1 auto naar het circuit te vervoeren. In mijn andere hand heb ik dan mijn polybutler, zodat ik alles in 1x mee kan nemen. Soms heb ik dan nog een rugzak met een bandenslijper en wat boterhammen.

Maar goed... het hangt er dus nogal vanaf hoeveel spullen je nodig hebt op het circuit. Toen ik net begon paste alles in 1 klapkrat...
 
1 polybutler voor de kleine onderdelen, gereedschap en flesjes olie.
1 koffer voor alle onderdelen, startkist, grote spuitbussen, tankfles/gun en poetslap.
1 Mugen tas voor de banden.
1 gewone tas voor zender, laders, en wat frisdrank, deze will ik spoedig vervangen voor zo'n tas/trolly met van die lades.

Je kunt eens bij de Action kijken waar ze van die hele grote reistrolly's voor weinig hebben, ik geloof dat deze op het moment ook bij de Lidl in de aanbieding zijn.
Lidl Online
 
Ik heb altijd 2 polybutlers bij voor onderdelen en gereedschap, bandentas, auto gewoon los in de auto, en een box in de auto met veel schroeven in alle maten en boormachine e.d. voor (soms) een reparatie te kunnen uitvoeren, en mijn kleine compressor. En omdat offroad banen meestal geen overkapte sleutelruimte hebben ook een eigen partytent, en meestal ook eigen opklaptafels en een stoel om op te zitten tijdens het sleutelen, uuh nog wat vergeten, ow ja en 2 cans benzine, die ik nog wel eens vergat.
 
heb jij n auto of n bus?
nja ik sleep ook t nodige af.. kzet mijn modellen altijd in een grote groentenkrat met dekens erom en sommigemodellen hebben een kist waar ze in staan..
en als alles mee moet
los in de auto die zo volstaat dat t toch nerges meer heen kan..
kneem "soms" een koffer mee waaar mijn zender en wat klein reparatiemateriaal inligt..
en thats it..
groetjes wesley
 
Heb speciaal een Citroen Berlingo gekocht voor de hobby, en deze er helemaal speciaal voor ingericht, als ik iets doe, doe ik het goed hahaha
 
Ik heb een fietskar:D

Mijn onderdelen zitten in een doorzichtige opbergbox en mijn zender en accu's en verdere attributen zitten in een aluminium koffer.
De auto gaat in een krat:P

Over een tijdje koop ik een grote trolley waar alles in komt;)

Greetz,
Joram
 
ik draag mijn spullen... ik kwak alles in een rugzak en de auto draag ik tot waar ik ga rijden, da's op een goeie kilometer stappen van mijn deur... Alleen gaat na een tijdje stappen de auto wel doorwegen...

Als ik verder moet heb ik dezelfde rugzak mee, maar bind ik de auto met snelbinders op de fiets :-) Je moet wat als je nog geen rijbewijs hebt he :lol:
 
Maar een bigscale kan je niet zomaar in je rugzak stoppen, dan zal het wel een slaapzaak worden
 
heb ik al aan gedacht... vooral als ik te voet ga zou het handig zijn, maar da's pas een leuk zicht, iemand van twintig jaar met een prehistorisch speeltje achter zich (want da's een trekauto toch bijna :wink:)

Op de fiets zijn snelbinders toch makkelijker :-)
 
al mijn gereedschap, reservestukken en vijsjes zitten in een grote plastic koffer met verschillende opbervakjes. wanneer ik ga rijden, knikker ik deze koffer, een dremel-koffertje, nitro, benzine, zenders, 2 bigscales en 1 electro allemaal in de kofferruimte van mijn wagen.
lang leve stationwagens! :-p
 
waarom.jpg


Ik heb dus speciaal deze wagen ervoor genomen. In die stapel zaten deze:

TAN.jpg


En deze robot:

splinter2.jpg


En alle gereedschap, laders, etc.
 
OW ik haak gewoon een band van een sporttas aan me auto en hang hem om me schouder
En de accu,s in me broekzak zorg dan wel dat je broek niet te los zit want die accu,s zijn zwaar
Wel en op de terugweg bloed heet!
 
Back
Top