19 juni (Open) Clubwedstrijd HFCC

19 juni is er weer een (open) clubwedstrijd op de HFCC met de volgende klassen.

-Mini's (M03, M04, M05 en M06)
-2WD (Direct drive auto's)
-Stock (23 turns ansmann clash motor)
-Superstock (Nomac stock regelement)
-Outlaw stock (13.5 Timing)
-Modified (nomac)

Reglementen zijn hier te vinden.

Inschrijven

Inschrijvingen
 
Afgelopen dagen is er weer hard gewerkt aan de baan.
Grasranden getrimd, curbs hersteld en nieuw verflaagje erop.
De belijning is opnieuw aangebracht.

Baan staat er weer super bij, dus komt allen.

Arnold
 
Steven / Arnold, kan ik met mijn 235mm auto in de 2wd klasse? Ik zou wellicht de mogelijkheid willen gebruiken om voor het NK wat te testen. Er staat 200mm bij maar weet niet of dat op de formule 1 slaat of de klasse op zich.
 
@Steven, weet jij misschien hoe het zit met de klassen van de voorgeschreven 23 turns (Ansmann Clash)?? Wbt de HFCC rijders: moeten zij, of mogen zij niet, de clubmotor gebruiken?? Overige: mogelijkheid tot aanschaf ter plaatsen, of zelf meebrengen?? Ik zelf heb nog een clubmotor van vorig jaar, dus in iedere oplossing kan ik mijzelf vinden!!
 
@2WD

Lijkt mij geen enkel probleem dat de 235mm pancars gewoon mee doen. De bedoeling van deze 2WD klasse is dat er zo veel mogelijk auto's meerijden, of dat nou F1, GT of lemans auto's zijn.

@drift-junkie

Ik weet niet precies hoe het zit met de klassen die met de 23t ansmann motor rijden. Ik denk eerlijk gezegt dat de motor gewoon te krijgen is op de club.
Ik zal er even een mailtje aan wagen aan de gene die daar over gaat.
 
Als er extra getraind wil worden dan kan dat.

Zaterdag a.s 18-06 is de baan en het clubhuis open vanaf 12:00 uur, let wel op
als er om 14:00 uur niemand is gaat degene die opent weer naar huis.

grt Arnold
 
Laatst bewerkt:
Back
Top