Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Verder met de opbouw van de vleugel , een plan heb je eigenlijk niet nodig , doordat de webbing ook gelaserd is , de vleugel loopt ook taps in hoogte en de webbing is ook zo gesneden , is het enkel in volgorde aanbouwen , rib , webbing , rib enz. ,wel zorgen dat alles haaks blijft .
Probleem opgelost , stuk uit de gondel gesneden zodat deze kan passeren , dit wordt opgevuld met een balsa stuk en verstevigd met een 1 mm triplex plaatje , de uitsparingen zijn voor de stuurstangen
Voor de tuimelaar heb ik in de vleugel een hardhouten blokje gelijmd , daarin komt een aluminium busje gelijmd , daarop een messing ‘’lager’’ en de tuimelaar , dit wordt vastgezet met een stalen M4 boutje en borgmoer , misschien veranker in de onderkant nog in een aluminium plaatje dat in de romp wordt gelijmd .