Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo allemaal, ik heb een vraagje. Als ik aan het spuiten ben spettert het pistoo af en toe. Is dit te weiten aan een vuile nozzle ?
Graag jullie antwoord.
Ik heb net gespoten en inderdada even extra op de schroefdelen gelet, daarnaast heb ik de hoeveelheid lucht iets verhoogt en de hoeveelheid verf verlaagd. Het ging nu een heel stuk beter. Mijn eerste project is bijna af. t.z.t zal ik foto's ervan plaatsen.
Ik er ook last van bij sommige watergedragen verven. Ik schroef de voorste beschermkap er dan af. Goed opletten dat je je naald niet beschadigt!
Het spetteren is dan verleden tijd.