Ben ik klaar voor het bouwen van houten schepen?

Na contact met Hans ben ik er wel zeker van dat het de Duyfken gaat worden :)
Hans is een mooi (vind ik althans) aan het samenstellen ;) .
 
Ik heb zojuist bij Hans de volgende bestelling gedaan:

- bouwpakket Duyfken
- Verfset
- authentieke blokken
- Elektrische plankenbuiger
- kleine handzaag
- Handboorset met boortjes
- eikenhouten standaard
- beits en olieset
- Patina zwart

Moet om te beginnen voldoende zijn. Ik ga zéker een bouwverslag bijhouden, want ik ga jullie kunde en wijsheid hard nodig hebben!

Moet wel zeggen dat ik eerst mijn huidige diorama ga afmaken (of beter, nog aan moet beginnen vanavond) alvorens aan de Duyfken te starten.
Ik zit voor mijn werk regelmatig in het buitenland, en hier loopt nog een kleine meid van 1.5 jaar rond die ook de nodige aandacht vraagt en verdient, dus het zal geen sneltrein gaan worden, dat bouwverslag.
 
Laatst bewerkt:
Gaat vast lukken, ik ben een klein jaar geleden begonnen met een houten bouwpakket van 50 jaar oud. Met een hamer, stanleymes, paar sleutelvijltjes en een pot Pattex. Daarbij nog nooit in mijn leven iets aan modelbouw gedaan. En het gaat mij best goed af. En als ik zie wat jij maakt gaat dat zeker goed komen. Ook gaat er een mooi verslag komen. Daar ben je al succesvol in.:) net als foto's plaatsen.
 
Ik heb zo'n voorgevoel dat jouw duyfken een enorme luxe koffie lounge gaat krijgen :beer::bier:

Wat een mooie dingen heb je gemaakt!

Ik ben nou al fan!
 
Back
Top