Big Nasty Depron

Hallo,
Afgelopen week een uitstapje gemaakt van het zweefvliegen met de bouw van deze Big Nasty! Een leuke funfly depron Extra look-a-like. Gisteren voor het eerst gevlogen en het bevalt goed, al waaide het eigenlijk net iets te hard voor de Big Nasty.

full


full


Kwam het kistje een aantal jaren geleden al tegen op: RC-Groups
a563381-38-101MSD-DSC05529_DSC05529.JPG


Het heeft toch even geduurd voor ik 'm eindelijk gebouwd heb, haha. Momenteel vlieg ik hem met een 2208/14 1450KV outrunner met 8x4 prop op 3S 1300Mah. Ik ga op zoek naar een wat grotere lipo, moet nu nog wat lood in de neus stoppen. Misschien stop ik er ook nog wel een grotere outrunner in. Iets meer power is nooit weg ;)

Ik heb hem gebouwd uit 4,5mm depron. Het vraagt om hier en daar om wat aanpassingen. Zo heb ik hem voorzien van een stevige balsa/depron sandwich ligger. Maar we zijn niet voor niets modelbouwers!

Hier zijn alle plannen te vinden, ook voor een rechthoekige vleugel (makkelijker te bouwen):
Plans- www.ozonefoam.com/bignasty.pdf
One Page plans- www.ozonefoam.com/bignasty1.pdf
Build Guide- www.ozonefoam.com/bnbg.pdf
Tapered Wing plans- www.ozonefoam.com/bntw.pdf

Nu ben ik op zoek naar een paar rollen gekleurde verpakkingstape om het model mooi aan te kleden. Ik kan dit alleen bij groothandels vinden waar ze een minimale afname van 6 stuks hebben en dat wordt me te duur. Iemand tips?

M_AD50B_D_A5_062


Hopelijk gaan er hier meer gebouwd worden. Feel free omdat vooral in dit topic te doen!

Groeten Rick
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top