J JopTop 19 aug 2004 #1 Wie kan mij helpen aan een bouwtekening van dit schip: Het is een kruising tussen een kraak en een stijlsteven. Een tekening hoeft niet, maar wie kan me dan wel helpen om zelf een tekening te maken? maar liefst een tekening!
Wie kan mij helpen aan een bouwtekening van dit schip: Het is een kruising tussen een kraak en een stijlsteven. Een tekening hoeft niet, maar wie kan me dan wel helpen om zelf een tekening te maken? maar liefst een tekening!
M ms Guest 23 feb 2005 #2 bedoel je deze http://www.modelboatmayhem.co.uk/index_txt.htm ik weet het niet helemaal zeker hij lijkt er veel op[/url]
bedoel je deze http://www.modelboatmayhem.co.uk/index_txt.htm ik weet het niet helemaal zeker hij lijkt er veel op[/url]