Bouwverslag PT 15 motor torpedo boot

Mannen,

Hierbij weer een update, door omstandigheden hebben de bouwwerkzaamheden wat stil gelegen (ik ben wegens onverenigbaarheid van karakters, zoals mijn advocaat het noemt, na 13 jaar enthousiaste inzet, ontslagen :( ).

Voorzichtig het project weer opgepakt en vandaag heb ik een proefvaart bij mij in de vijver gemaakt. De boot lag gelukkig gelijk fatsoenlijk in het water, helde niet naar links of rechts en lag verder ook horizontaal.
Zo op het eerste gezicht geen lekkages aan boord en bij gasgeven gaat de PT-15 behoorlijk van z'n plaats. Nu heb ik een flinke vijver (ca. 5 x 11 m) maar de PT-15 krijgt niet eens de kans om te gaan planeren zo snel is hij aan de andere kant.

Vissen zijn flink geschrokken en een paar bladeren van de waterlelie's zijn gesneuveld.

Test vaart geslaagd :thumbsup:, behoudens dat de roeren nog iets bijgesteld moeten worden.

full


full


Tot de volgende update.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik heb de zelfde boot inmiddels, de PT15. Ik vroeg mij af of er in deze boot ballast moet? En zo ja, hoeveel dan en waar? Ik denk dat jij hier wel ervaring mee hebt gezien het feit dat jouw PT15 al drijft.
 
Back
Top