bouwverslag smit japan(voerboot)

  • Topicstarter Topicstarter andrew
  • Startdatum Startdatum
A

andrew

Guest
hey, hier volgt het verslag van mijn voerboot(smit japan romp 1:33)
hiermee hoop ik mensen wat te helpen die zelf ook een voerboot willen bouwen.
sinds vorige week ben ik begonnen aan wat voorbereidend werk zoals het kopen van alle matrialen en stukken.
eens dat gedaan ben ik deze week aan het uiteindelijke bouwen begonnen.
 
voila de romp die ik gekozen heb voor de bouw van men voerboot
111111111111111111111.jpg
 
Buiten de schroef en roerassen op hun plaats te hebben gelegd, heb ik deze houten balkjes gekozen om de servo's en alle andere electronica zoals de ontvanger snelheidsregelaar etc.. op te plaatsen.
111111111004.jpg

dit zal het systeem worden voor het haakaas te droppen, pinnetje schuift weg met behulp van servo, en lood en haakaas vallen naar beneden.
111111111001.jpg

de rest van het bouwverslag volgt later
grtz Andrew
 
zijn er nog vorderingen in dit topic? Ben wel eens benieuwd wat het geworden is
 
is wel een beetje laat maar heb gewoon geen tijd meer gehad om het verdere verloop van de bouw van de voerboot te posten.
verder kan ik nog wel de volgende foto's posten
10096130.jpg

10096130_4.jpg

10096130_3.jpg

10096130_2.jpg
 
Geachte Andrew,
Ik heb gezien dat u een plastic smit Polen romp heeft. Wij zoeken een Smit Polen model, weet u waar wij die zouden kunnen vinden (u heeft immers ook een Smit Polen romp gevonden dus wellicht kunt u ons hiermee helpen).

Met vriendelijke groeten Roland Kortenhorst
 
Back
Top